2737
2739
عنوان

عفونت شدید واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 6293 بازدید | 68 پست
از همین سایت دیدم گفتن که دم کردی تفالشو دور ننداز بریز رو پارچه یا پد و بذار چند ساعت بمونه عفونتو ...

نریز تو معلوم نیست چه عوارضی داره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ی روستا نزدیکمون هست خانوما میرن سراغ میگیرن عنبر نسا میارن منم میخام امتحان کنم دقیقا چجوری استفادش ...

عزیزم یه ذغال میذاری قشنگ قرمز شه بعد توی منقل کوچولو ها مال اسپند و اینا بزارش توی حمام یا تراس اگر دید نداره برو دامن هم پات باشه،بعد عنبر نسا رو بزار روی ذغال سرخ شده بعد کم کم دودشزیاد میشه بشین بالا سرش دودش بخوره به بدنت کامل تا تمام بشه بسوزه عنبر نسا ،کاملا عفونتت حسارتا عین آب خارج میشه ازبدنت

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ک جواب دادی

قربونت عزیزم ،۸ودمم ۴ سال تمام عفونت داشتم خسته شدم همش دکتر رفتم قرص و پماد و اینا میدادم همش بیفایده بود همش ترشح داشتم تایکی از دوستام گفت استفاده کرده راضیبود ،منم همین ۴.۵رپز پیش استفاده کردم کاملا خوب شدم

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
2728
مشکل منم هست تو سایت خوندم گیاه پنیرک خوبه خانما تورو خدا هرکی میدونه جوابمو بده پنیرک بریزیم تو ا ...

عزیزم اگه تو اب سرد بریزی بنفش میشه و اگه تو آب جوش باشه رنگش سفید و بی رنگه ... نکران نباش

عزیزم اگه تو اب سرد بریزی بنفش میشه و اگه تو آب جوش باشه رنگش سفید و بی رنگه ... نکران نباش

ممنون عزیزم جواب دادی😘😘

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
اگر متاهل هستید،تا یک هفته، هر شب پماد واژینال کلوتریمازول استفاده کنید . روزانه هشت لیوان ، اب رو ن ...

مرسی عزیزم

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2738