2733
2734

ینی درروز تخمک گزاری حتما حتما پسرمیشه،وقبل وبعدش دختر،برام زیاد اهمیت نداره ولی اگه اونی که میخوام بشه بهترمیشه،بعدشم پریودام دوهفته یبارشده نمیدونم بااین شرایط احتمال بارداری هست یاخیر...پیشاپیش ممنون ازهمگی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

من اقدام کردم شب در میون روزای تخمک گزاری پسر شد

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه توضی کامل بدید چطور برای پسر

ماشین حساب تخمک گذاری بزن هم میگه چندمین روز هم احتمالی جنسیتشو میگه

2738
میشه توضی کامل بدید چطور برای پسر

اسپرم دختر بیشتر از مسر زنده میمونه ینی اگه دختر بخای قبلو بعد تخمک گذاریت باید نزدیکی کنی و اسپرمای پسر از بین بره ولی اگه پسر بخای باید موقعتخمک ازاد شدنت دقیق نزدیکی کنی 

یسری شراطی مثه محیط واژن ک قلیایی یا اسیدی باشه داره 

و تغذیه خودتونو همسرتون

بخوام دقیق بشه چیکار کنم دوتادختر دارم ۳میخوام پسربشه

باید بریردکتر و برات تعیین جنسیت کنه شما ک میخای حتما پسر بشه  چون هیچی صددرصدی نیس حداقل یه مدتی باید رژیم پسر دلر شدن داشته باشید خودتون همسرتون بعد بهت بگه محیط واژنتوواسیدی کنی یا قلیایی بعدم از کیت تخم گذاری استفاده کنیوقتی دو خط قرمز پررنگ شد اقدام

من آرزومه برای دومین بار مادر بشم جنسیتش اصلا برام مهم نیست به هیچ وجه

بچه اولت پسره یادختر،چندسالشه وچرااقدام نمیکنی

من خودم از چند ماه قبل برنامه رژیم داشتیم البته بیشتر همسرم رعایت میکرد تقریبا از ۵ماه قبل کلسیم کامل حذف شد 🤪🤪چون واقعا پسر میخواستم تمام تلاشمو میکردم تا پسر بشه

الان میگید چقدر پسر دوسته پس 🙁نه من بچه اولم دختر بود دومیو پسر میخواستم چون برق پسر داشتنو تو چشمای همسرم میدیدم دخترمونم جونمونه عمرمونه ولی به شدت علاقه داشتم دومی پسر بشه 

رژیم گرمیجات گرفتیم هرشب موز و پسته و دارچین و زنجبیل ...و اقدامم دقیقا روز تخمک گزاری و اینکه بعد از اقدام بهم گفتن تکون نخوری و خودتو بالا نگه داری و از همه مهم تر خواست خدای مهربون که واقعا واقعا ممنونم که دلمو نشکست 

چقدر زخم زبون شنیدم از خانواده شوهر به خاطر نیاوردن پسر😢😢

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706