2737
2734

سلام شبتون بخیر 

دوستان گلم تا اینجا میدونید که من دارم جدا میشم و نزدیک یه ساله خونه بابامم 

شوهرم شکایت عدم تمکین زد یه بار رد شد چون خونه نداشت و وسایل جهیزیمو برده خونه باباش .حالا رفته همون خونه رو اجاره کرده از باباش و دوباره شکایت عدم تمکین زده .درحالی که خانوادش تو اون خونه دارن زندگی میکنن .یه زیر زمین دارن وسایل خودشونو گذاشتن اونجاو ادعا کردن که تو اون زیر زمین ۳۰ متری زندگی میکنن وسایل منو چیدن تو خونه که مامور رفت بگه خونه برا شوهرمه 

خب حالا سوال من اینه که بنظرتون اونا خبر دارن ما شنبه میریم تحقیق؟؟؟به اونا هم اطلاع داده میشه ؟

مأمور میتونه از زیر زمین هم بازدید کنه و ببینه که قابل زندگی نیست ؟؟

فقط از خونه بازدید میکنن یا از همسایه ها هم پرس و جو میکنن

تورو خدا هرچی میدونید بگین دارم از استرس میمیرم .خیلی آدمای ناجورین 

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط برو ازش پول بکش رام میشه

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
2738
اگه قول نامه داشت باش نمی تونی کاری کنی نامه می گیره بدون اجازت راحت میره زن می گیره

اره متاسفانه اجاره نامه آورده بود دادگاه .زن گرفتنش به درک .میخواستم اینجوری طلاقمو بگیرم 😭

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 

مامور میاد که ببینه چه خونه ای برات گرفته..نگران نباش سر مامور کلاه نمیره...فقط برگه بگیر برو‌جهیزیتو بردار

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
مامور میاد که ببینه چه خونه ای برات گرفته..نگران نباش سر مامور کلاه نمیره...فقط برگه بگیر برو‌جهیزیت ...

عزیزم اون اقا قول نامه داره

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2706