2737
2739
عنوان

قرص آکوتان برای جوش

99 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها من تقریبا یک ماهه دارم از این دارو استفاده میکنم و صورتم خیلی بهتر شده

اگر کسی استفاده کرده میدونید تا چند وقت استفاده کردید؟

و طی چند ماهه صورتتون خیلی خوب شد

و روزی چند تا می‌خوردید و تا چند روز خوردید ک بعد یروز درمیون خوردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روزی یکی.ولی افسرده میشدم

دقیقا به منم گفت افسردگی میاره

و من چون قرص اعصاب میخورم برام کرم راکوتان رو تجویز کرد

عزیزم شما میدونی از کرم راکوتان؟؟

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️
2738

من الان۶ماهه میخورم اوایل روزی یکی دوماه بعدروزی ۲تا..ازماه سوم اوکی شدم..دوماه دیگه مونده دوره ام تموم شه

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
دقیقا به منم گفت افسردگی میاره و من چون قرص اعصاب میخورم برام کرم راکوتان رو تجویز کرد عزیزم شما م ...

کرم تا حالا استفاده نکردم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
من الان۶ماهه میخورم اوایل روزی یکی دوماه بعدروزی ۲تا..ازماه سوم اوکی شدم..دوماه دیگه مونده دوره ام ت ...

قرص فلوکستین هم میخوری واسه اعصابه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
دقیقا به منم گفت افسردگی میاره و من چون قرص اعصاب میخورم برام کرم راکوتان رو تجویز کرد عزیزم شما م ...

من پمادشواستفاده کردم قبلاعالی بود...البته خارجیشا..ایرانیشوزدم آشغال بود.کلاخراب کرد

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
2706