2733
2739
عنوان

جنگ با خانواده شوهر

457 بازدید | 15 پست

بچه ها قضیه ما طولانیه، فقط اینو بگم که مادر و خواهرای همسرم خیلی سلطه گرن و کل طایفشون از اینا حساب میبرن، منم خیلی مظلوم و بی زبونم و تا الان هرچی گفتن چیزی نگفتم اما شوهرم پشتمه

۱۵ ساله ازدواج کردم دوتا بچه دارم بازم دست از سرم برنمیدارن

تا اینکه جهاز برون خواهر شوهرم شد ، خونه خواهرشوهرم تو یکی از واحدای پدرشوهرمه، اینا همه رو دعوت کردن به جز ما نمیدونم بازم مادرشوهرم از کجا سوخته بود، شوهر منم خیلی ناراحت شد، فرداش خواهرشوهربزرگم زنگ زد منم گلگی کردم که داداشت ناراحته و این حرفا ،هرچی گفت جوابشو دادم برای اولین بار، اینو کردن یه جنگ بزرگ در حدی که مادرشوهرم به من گفت عذر میخوام ج     ن        د      ه و گفت خونه ما نیاین، اما کرونا گرفتن من دلم سوخت براشون غذا میپختم ، شوهرم دکتر میبرد چون حالشون خیلی بد بود و کار به بستری کشید

الان بقیشو میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باردار بودم و ماه های آخرم بود ، عروسی خواهر شوهر رفتیم مادر شوهر و پدر شوهر کاری داشتن انجام میدادیم و آشتی کردیم اما اونا هنوز سرسنگین بودن تا اینکه من زایمان کردم و اینا نیومدن دیدن بچم، الان بچم یکسالشه

حالا پدرشوهرم تو اینستا یکبار یه موزیک برام فرستاد، امروزم عکسی که شوهرم از بچه هام پست کرده بود رو برای خودم فرستاده، نمیدونم چه عکس العملی داشته باشم و اینکه چرا داره اینجوری میکنه

من باردار بودم و ماه های آخرم بود ، عروسی خواهر شوهر رفتیم مادر شوهر و پدر شوهر کاری داشتن انجام مید ...

کاری نکن بذار خودشون بیان جلو.... الان بری جلو میبینن هرکاری کنن شما باز احترامش داری بدتر سرت میارن

2738
آخه دکتر جواب کرده بود ترسیدم بمیرن

استارتر شما که مجرد بودی ۲۶ سالت بود چطوری یکدفعه متاهل شدی؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2706