2737
2739
سخته عزیزم  شیرینی باقلوا شیرینی سرپایی تو محضر خوردن نیست ظرف و چنگال میخواد و معمولا با چای ...

با توجه به کامنت این دوستمون شیرینی هایی که در نظر داری از هر کدوم یه مقدار بگیر سر پا بدون امکانات بخور ببین راحته خوبه اذیت نمیشی بعد بگیر برای مهمون ☺☺

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
با توجه به کامنت این دوستمون شیرینی هایی که در نظر داری از هر کدوم یه مقدار بگیر سر پا بدون امکانات ...

دقیقا😅

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=213289658]با توجه به کامنت این دوستمون شیرینی هایی که در نظر داری از هر کدوم یه مقدار بگیر سر پا بدون امکانات ...[/QUOTE خب راست میگه...ولی دوستدارم همه چی خوب باشه بی نقص 

2728
2738
عزیزم خواهرانه بهت یچیز بگم بجای این چیزا فقط فکر خودت و شوهرت باش و خوش بودن خودت  فکر شیک بو ...

محضر خودمونیم خانواده های خودمون کلن ۳۰نفریم مامانم میخاد ۳۰آذر تالاربگیره اون روز تو محضر که خودمونیم بعدشم میریم رستوران شام میگم خوش بگذره 

محضر خودمونیم خانواده های خودمون کلن ۳۰نفریم مامانم میخاد ۳۰آذر تالاربگیره اون روز تو محضر که خودمون ...

ان شاالله خوشبخت بشی عزیزم

حلقه هاتون خریدین؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2706