2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرت خوردن باقلوا تو محضر یکمی سخت نیست عزیزم؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2714
نمیدونم سخته؟؟؟میخام متفاوت باشه 

خیلی متفاوت هم خوب نیست 

ازدواجت هم مبارک باشه ان شاءالله که خوشبخت بشید

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
نمیدونم سخته؟؟؟میخام متفاوت باشه 

سخته عزیزم 

شیرینی باقلوا شیرینی سرپایی تو محضر خوردن نیست

ظرف و چنگال میخواد و معمولا با چای خورده میشه

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
سخته عزیزم  شیرینی باقلوا شیرینی سرپایی تو محضر خوردن نیست ظرف و چنگال میخواد و معمولا با چای ...

باشه  پس‌‌از فازش  میام  بیرون  مامانم که میخاد پاگشاکنه باقلوا میگیرم آخه خودم دوستدارم 

پس کلن‌‌نمیگیرم کنافه چی  یجور  شیرینی  لبنانیه خیلی  خوشمزه اس

نگرفتیم تا حالا اما عکسشو ک دیدم اونم مث باقلوا برا مجلس خوردنش مشکله..

اما بازم اگه خودتون مشکلی ندارید هرجور ک دوسداری بگیر روز توئه باید باب میلت باشه..

باشه  پس‌‌از فازش  میام  بیرون  مامانم که میخاد پاگشاکنه باقلوا میگیرم آخه خودم ...

عزیزم خواهرانه بهت یچیز بگم بجای این چیزا فقط فکر خودت و شوهرت باش و خوش بودن خودت 

فکر شیک بودن لباست و مدل و رنگ موت و آرایش و طرح ناخونت و شکی و سنگینی طلا و جواهرت باش

نه به فکر شکم و خوش آمد بقیه

2706