2737
2739

دیشب خونه مادر شوهرم دعوت بودیم عموی همسرم هم با خانواده و جاری ام اونجا بودن بعد سر سفره من با دخترم کنار هم بودیم یه خورشت جلو ما بود مادر شوهرم وسط غذا خوردن ما خورشتو برداشت گذاشت جلو شوهرم که اونور سفره بود  سه تا خورشت هم گذاشته بود جلوی جاریم و شوهرش .. قبلا هم چند بار این کار رو کرده بود ولی من گفتم شاید حواسش نبوده ...واقعا دوس ندارم دیگه برم خونه اش ولی مجبورم حالا دوس ندارم دیگه غذایی یا حتی یه لیوان چای بخورم نمیدونم چجوری برخورد کنم

من باشم ديگه پامو اونجا نميذارم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهمیتی نده . 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2728
2738

شوهرتون متوجه شدن جلوی شما خورشت نیست؟باید همون موقع برمیگردوند و میگفت شما و دخترم خورشت ندارین و میزاشت جلوتون.تا مادرشوهرت متوجه رفتار زشتش بشه.و سعی کن سر سفره کنار هم بشینین..ماهمیشه کنار هم میشینیم.

خودتو حساس نکن تعبیر به بد نکن دلت سیاه میشه  به مرور زندگیت تلخ میشه

من واقعا حساس نیستم ولی خدایی یه نفر چند بار اینکارو بکنه ناراحت نمیشی دل من سیاهه یا اون

2706