2733
2739
عنوان

خیلی حالم گرفته شد

187 بازدید | 10 پست

امشب اومدم خونه بابام فهمیدم داداشم که مجرده پولاشو جمع کرده بود موتور خریده بود که خرج نشه باهاش میرفت سرکار جلو مغازه گذاشته بوده قفلشم کرده ولی بردنش 😥

۴۰ تومن پولش بود

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

ان‌شالله ک پیدا بشه

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر کنم کسی چشمشون زده چون بابامم با اینکه خیلی محتاطه دیشب از پشت زدن به ماشینش کلی خسارت دیده

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
دعا میکنم  اگ پیدا شد حتما خبرشو بده

مرسی ان شاالله که دعاتون بگیره از ته دل غمگینم امشب

2738
مرسی ان شاالله که دعاتون بگیره از ته دل غمگینم امشب

انشالله فردا اینموقع ها با خبر خوش بیای به امید خدا دل خونوادت شاد شه

shakhes_lebas_khab@ پیج لباس زیر با مناسبترین قیمت😍
انشالله فردا اینموقع ها با خبر خوش بیای به امید خدا دل خونوادت شاد شه

فدات  بشم مهربون