2733
2734

خیلی به کمکتون نیاز دارم... راستش در مورد پسری که دوسش دارم  بدون اینکه بفهمه دقیقاا منم از دوستش یه سوالهای کردم که چجور پسریه کلی ازش تعریف کرد گفتم شاید خطایی چیزی میکنه بهم بگه فقط تعریفشو میکزد گفت بخدا بیاد خاستگاری نزدیکترین کسم بهش نه نمیگیم... بعد الان بهشم گفتم اگه بفهمه بهتون پیام دادم خون بپا میکنه خیلی غیرتیه منم به شما مثل داداشم اعتماد کردم قسم خورد که نمیگه...پیامهای خودمو پاک کردم ولی اگه کل دایرکت رو حذف کنم واسه اونم پاک میشه 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن اگ کل چت رو حذف کنی ن

اگر دونه دونه پیاما رو حذف کنی اره

دونه دونه پیامایی ک بش دادی منظورمه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
2738
گلی پیامهای  که خودم بهش دادمو پاک کردم ویس و پیامهای اون😞

ن پاک نمیشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم