2733
2734
عنوان

اگه هدفی دارید بیاید لطفا!!!

173 بازدید | 21 پست

بچه ها سال ۹۶ کاربر یادگاری یک گروه هدف گذاری درست کرد تو تلگرام، هرکسی هدف گذاری شخصی داشت و فوق العاده بود گروهش، البته قوانین خیلی سخت گیری هم داشت برای افراد بی اراده ، مثلا تو اون دو سالی که با هم بودیم دو تا کنکوری داشتیم که رتبشون سه رقمی شد، یکی بود که نماز قضاهاشو نمیتونست هیچ وقت بخونه و بلاخره تونست، تا ابان سال نودو هشت که نت ها قطع شد و گروه به دلایلی منحل شد ، الان بعد دوسال من کاربر یادگاری رو پیدا کردم ، ازش خواستم دوباره گروهو بزنه گفت سه تا گروهه فعال داره ، گروه چهارمو باید راه بندازه که جز من کسی درخواست نداده بهش ، هر گروهش ۱۰ نفره، اگر ۹ نفر دیگه پیدا بشن و به من تو پیام خصوصی بگن تا ای دی کاربر یادگاری بهشون بدم تا گروهمونو درست کنه، کسی تمایل داره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شرایط گروهش چیه؟

الان تغییر کرده انگار 

اونموقع اخر هر ماه به هر کدوممون نمره میداد اگر کمتر از ۱۷ میشدیم از گروه حذفمون میکرد 

هر روز صبح ساعت ۷ بیدار باش میزدیم، شب قبل خواب گزارش کار میدادیم ، سه روز در ماه استراحت داشتیم اما اگر چهار روز میشد حذفمون میکرد 

ما با ۴۲ نفر شروع کردیم اخرش فقط ۸ نفر موندیم و ما ۸ تا به همه ی هدفامون رسیدی 

2706