2737
2734
عنوان

برا سالگرد دوستی چی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 54 پست
واااا شما سالگرد دوستی ندارین روزی که باهم اشنا میشین و رل میزنین دیگه ☺️

والا ما رل نمی‌زنیم چون این کارا آخر عاقبت ندارع.تو اگه یه سالگرد گرفتی دوست من هفتا گرفت سال بعد اولین سالگرد سینگلیشو گرفت من خودم دیروز چهارمین ماهگرد عقدم بود...شما باید به مناسبت سالگرد تون عقد میکردین به نظرم نه جشن ساده...

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا بعضیا چه بی ذوق واقعا ساگرد دوستی ندارین 😑😑😑

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
انحرافش رو نفهمیدم:|

بیخیال

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
والا ما رل نمی‌زنیم چون این کارا آخر عاقبت ندارع.تو اگه یه سالگرد گرفتی دوست من هفتا گرفت سال بعد او ...

عزیزم من 27 این ماه میشه ششمین سالگرد دوستیمون 😊🤗 و اینکه ربطی نداره که اخر عاقبت داره یا نداره به طرفت ربط داره که ادم باشه یا نه حالا دوستت طرفش ادم نبود مشکل خودش بود ولی من 5 ساله که خانوم خونشمو 3 ساله مامان بچش🙂❤️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
این دوستیا ۹۰ درصدش به ازدواج ختم نمیشه

اون ده درصدم نه درصدش آخر عاقبت ندارع یه درصدشم به خیانت ختم میشه

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2738
ذوقم کور کردن🥺🥲

عزیزمممم😍

به اینا توجه نکن خودت ببین چی دلش میخواد شالگردن هم خوبه ست بباف 😍

این دوستیا ۹۰ درصدش به ازدواج ختم نمیشه

خوشبختانه که برای من ختم شد🤗

واااا بعضیا چه بی ذوق واقعا ساگرد دوستی ندارین 😑😑😑

شما داشتید، اصلا یادم نمیاد چه تاریخی با کی دوست شدم، چون اهل ازدواج نبودن زود کات میکردن، تا با شوهرم دوست شدم، به این برکت اگر تاریخش یادم باشه

عزیزم من 27 این ماه میشه ششمین سالگرد دوستیمون 😊🤗 و اینکه ربطی نداره که اخر عاقبت داره یا نداره به ...

ای جان خدا حفظتون کنه برا هم😍😍😍😍

کاربری ۲ نفره تاپیک ها برای یک نفر نیست 
اون ده درصدم نه درصدش آخر عاقبت ندارع یه درصدشم به خیانت ختم میشه

وااااچرا اینجورین یکم ذهنتون رو شستشو بدین.... 

2706