2737
2739
عنوان

برا سالگرد دوستی چی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 54 پست
شما داشتید، اصلا یادم نمیاد چه تاریخی با کی دوست شدم، چون اهل ازدواج نبودن زود کات میکردن، تا با شوه ...

آره عزیزم همسرم هستش😍❤️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
عزیزم من 27 این ماه میشه ششمین سالگرد دوستیمون 😊🤗 و اینکه ربطی نداره که اخر عاقبت داره یا نداره به ...

پایدار همیشه ولی من خودم به شخصه با دوستی مخالفم چون نمیتونم به طرفم اعتماد کنم

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جان خدا حفظتون کنه برا هم😍😍😍😍

ملشیییی عجیج دلم😍😍😘😘❤️❤️❤️

الهی آمین 

انشالله شماهم برای هم بمونید🙂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
خدا را شکر  خوب شما جز اون ده درصد بودید

نه بیشتر از ده درصد هستش دوست عزیز

2728
پایدار همیشه ولی من خودم به شخصه با دوستی مخالفم چون نمیتونم به طرفم اعتماد کنم

الهییی آمین 🙏

خب عقاید ها باهم فرق داره و 99درصد به طرف مقابلت🤗

وااااچرا اینجورین یکم ذهنتون رو شستشو بدین.... 

حقیقته و متاسفانه تلخ...چون دیدم که میگم نیازیم به شست و شو نیست واسه همینه روز به روز جامعه داره خراب تر میشه...اینطور ازدواجا خانواده پسر آخرش یه روز سرکوفت میزنه که تو اومدی خواستگاری پسر ما ...هرچقدرم بگی بابا پسرت خودش پیشنهاد داد 

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
حقیقته و متاسفانه تلخ...چون دیدم که میگم نیازیم به شست و شو نیست واسه همینه روز به روز جامعه داره خر ...

من حرفی ندارم 😐😑

2738
من‌چن وقته خیلی میبینمت....خوشحالم بازم دیدمت😊

ماچ بهت بابت انرژی مثبت 😘😘😘😘😘

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ماچ بهت بابت انرژی مثبت 😘😘😘😘😘

😍😍😍

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم