2733
2739
عنوان

چه شد که نی نی سایت، نی نی سایت شد🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 64 پست
@سیلام     این چی میگه😐😂😂😂💉

😂😂😂😂

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
احسنت خیلی چیزای مفید میشد یاد گرفت  ولی الان چی

بله بله الانم میتونید تجربه کسب کنید که دیگه از این تاپیکا نزنین

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجامحدودیت سنی نداره ولی بنظرمن این تغییربه تغییرنسلم ربط داره ولی بازم میشه اون تاپیکایی روکه م ...

نازنین مشکل پربازدیدشدنشون نیست

مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های کم سن رو به رو میشه 

اصلا نمیشه رو جوابا اعتماد داشت

احسنت خیلی چیزای مفید میشد یاد گرفت  ولی الان چی

الان چون کاربراخودشونم علاقه دارن به تاپیک حس ششم وتاپیک عکس وجهاز و...

بخاطرههمینه پربازدیدمیشن وبالامیان وبعدم کم سن هاجذب سایت میشن

تغییرنسلم هست خوب منی که 11سال پیش ازدواجکردم مسلما افکارم باتازه عروسای الان فرق داره تحمل وتوقع و...همه شرطه...

اوناییکه سن بالان زیادم نمیان کم کم سایت باسلیقه ی کاربرای جدید بالامیاد...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
الان چون کاربراخودشونم علاقه دارن به تاپیک حس ششم وتاپیک عکس وجهاز و... بخاطرههمینه پربازدیدمیشن وب ...

مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های کم سن رو به رو میشه 

اصلا نمیشه رو جوابا اعتماد داشت

نازنین مشکل پربازدیدشدنشون نیست مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های ...

خیلیام دیگه کمک نمیکنن قبلایکی بچه ش یه مشکل داشت تاپیکمیزدپونصدنفرنظرمیدادن

الان جذب تاپیک های همین حس ششم و...میشن میان سرگرم شننه باری ازدوش کسی بردارن و...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
خیلیام دیگه کمک نمیکنن قبلایکی بچه ش یه مشکل داشت تاپیکمیزدپونصدنفرنظرمیدادن الان جذب تاپیک های همی ...

من حس میکنم کاربرای خوب و باتجربه دلسرد شدن 

کسی میلی بع مشارکت نداره

خیلیام دیگه کمک نمیکنن قبلایکی بچه ش یه مشکل داشت تاپیکمیزدپونصدنفرنظرمیدادن الان جذب تاپیک های همی ...

همه میگن ببر دکتر

انگار خودمون نمیدونیم چیزی به نام دکتر وجود داره

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
اوایل خدایی اینجوری نبود همه پرستیژ بالا با شخصیت تحصیلات بالا کم کم همه چی خاله زنکی شد

اوایل با هر گوشی نمیشد بیای همه گوشی نداشتن قشر متوسط رو به بالا با تحصیلات بالا میومدن الان دختر ۱۳ ساله با دوتا بچه هم میتونه بیاد

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
اوایل با هر گوشی نمیشد بیای همه گوشی نداشتن قشر متوسط رو به بالا با تحصیلات بالا میومدن الان دختر ۱۳ ...

اینجا پر از زیر ۱۸ ساله با دو تا بچه ،

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
من حس میکنم کاربرای خوب و باتجربه دلسرد شدن  کسی میلی بع مشارکت نداره

بله واقعاهم دلسردی داره

اصلاتوقع عروسای الان بالارفته تحملشون کم شده بهشونم راهنمایی میدی میگن چراکسی مجاب به موندن جاییکه داره اذیت میشه دارید!

همین تاپیک نامزدیموبهم زدم دیروز من انقدرناراحت شدم...

استارترم فورابهم زد باچهارتاپست

درصورتیکه برواول باطرف حرف بزن مشکلتوبگوبعدبهم بزن 

خیلیانوشتن خوب کردی

خیلیاگفتن عقیم بودنش و...خوب نیس و...

2706