2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم چسبندگی داشتم ولی اونجور دردی نداشت، مث دلپیچه بود. اگه خودتو منقبض نکنی دردت کمتر میشه،نفس عمیق ...

من چسبندگی داشتم جیغ داد واقعا درد ناک بود دروغ چرا.از شانسم توشهرمون اقا بوذ خودش میومد کنارم .مبکفت واای درد داره میکفت تو تازه اولشی باید جیغ بزنی اینجا بزاری رو سرت نمیدونم چرا حس مثبتی بهش نداشتم حس میکردم شاید لخت من دیده باشی.اه آخه چرا مرد باید بیاد

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
من چسبندگی داشتم جیغ داد واقعا درد ناک بود دروغ چرا.از شانسم توشهرمون اقا بوذ خودش میومد کنارم .مبکف ...

ای بابا

اذیت شدی

ولی اینجا که من رفتم هم دکتری که انجام میداد خانوم دکتر بود، هم کسی که عکسو میگرفت، ینی دو تا خانوم بودن، چون دو نفرم بودن خیلی کار سرعتی بود اصلا اذیت نشدم

خیلیم مهربون و صبور بودن، مرحله به مرحله هم توضیح میدادن، بهم گفتن نفس عمیق بکشم، عضلاتمو سفت نکنم و واقعا باعث شد درد خیـــلی جزیی مث دلپیچه حس کنم

سلام من  ماه پیش رفتم مرکز موج تو امیراباد انجام دادم اولش خیلی خیلی ترس و اصطراب داشتم ولی واقعا خانم دکتر اونجا و پرسنلش فوق العاده راحت و سریع انجام دادند پزشک منم خیلی سخت گیره ولی از عکس ها و گزارش خیلی راضی بود 

سلام من  ماه پیش رفتم مرکز موج تو امیراباد انجام دادم اولش خیلی خیلی ترس و اصطراب داشتم ولی واق ...

اتفاقا هم خودم و همسرم و هم پزشکم خیلی با بیهوشی به خاطر خطراتش موافق نبودیم و خداروشکر خیلی راحت انجام شد 

2740
ای بابا اذیت شدی ولی اینجا که من رفتم هم دکتری که انجام میداد خانوم دکتر بود، هم کسی که عکسو میگرف ...

عزیزم حتما مشکل نداشتی یا اون ک بالا سر من بود ناشی بوذ من دوتا لولهام بسته بود

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

سلام مامان نیلو خوبی

من هفته پیش عکس از رحم انداختم دکترم مرکز موج تو امیراباد شمالی رو بهم معرفی کرد

خیلی مرکز عالی ومنظم وتمیز بود پرسنلشم خوش اخلاق بودن

وقتی میخواستن شروع کنن من خیلی اضطراب داشتم ولی اونقدرم بهم ارامش دادن که واقعا اصلا نفهمیدم کی تموم شد وقتی گفتن تموم شد باورم نمیشد

منکه خیلی خیلی راضی بودم کلی هم براشون دعا کردم

میخوای ادرس بدم؟

سلام واقعا؟ منم خیلی استرس دارم اره ممنون میشم ادرس یا شمارشونو بدین

مامان نیلو من الان نظراتو نگاه میکردم، دیدم دو سه نفر هم مرکزی که من رفته بودم، رفتن و اونها هم راضی بودن

رادیولوژی موج، کارگر شمالی شمارشونم ۸۸۰۲۷۶۸۰

خانوم دکترشون بیست سال سابقه انجام عکس رنگی داره، من خیلی تحقیق کردم، دکتر زنانم هم اونجا رو معرفی کرد، هم خانوم دکتر با تجربه بودن هم پرسنلشون خوش اخلاقن، هم محیطش تمیز و با ارامشه، هم پزشک رادیولوڗیستشون که ریپورت میکردن خیلی حرفه ای بودن

من برای سونوگرافی هامم میخوام برم همونجا😊

دکتر زنانم هم خیلی از عکسشون راضی بود