2737
2734
عنوان

به نظرتون ایفون بخرم؟

151 بازدید | 16 پست

سلام خانوما درامد من در ماه ۲ تومنه گوشی خودمو تقریبا ۴ تومن میخرن 

خیلی دوست دارم گوشیمو عوض کنم ایفون سون پلاس بخرم یه جا قیمت گرفتم ۱۱ و ۵۰۰ میخوام ۷ و ۵۰۰ دیگه رو از مامانم قرض بگیرم ماهی یک تومن بهش بدم ۳۰۰ تومنم در ماه پول کلاس موسیقیمو میدم میمونه ۷۰۰ تومن واسم 

به نظرتون اینکارو بکنم؟؟

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

نه خب مگه مجبوری گلم😐

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایفون جدید الان مدلشو نمیدونم ولی قبلیا دیگ دست دومه نو پیدا نمیکنی ینی ایفون مثله برندای دیگ نیس، ی مدل ک زد دیگ تکرارش نمیکنه بخای هم نو بخری الان ۵۰ ۶۰تومنه

بقیه علمِ زندگیه منو ندارن... عشقِ و آرزوی زندگیه منو دارن✌️🤗
2738

من بهم پولو دو دستی هم تقدیم کنن آیفون نمی‌خرم... می‌دونی چقدر قابلیتای مورد استفاده ازش کاسته شده؟؟؟ برنامه‌هایی که به راحتی میری توش الان، تو ایفون یا وجود نداره یا ورود بهش خیلی سخته... در کل مال حرفیه‌ای هاست، اونایی که ازش پول درمیارن

از من تا خدا راهی نیست...فاصله ایست به درازای من تا من …و در این هیاهوِی غریب...من ، این من را نمیابم!
سون پلاس خیلی قدیمیه ۱۳بخر منم تازگیا خریدم خیلی خوبه

عزیزم پیشنهادتون برای کسی که میزان بودجه رو مشخص کرده مناسب نیست

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
من بهم پولو دو دستی هم تقدیم کنن آیفون نمی‌خرم... می‌دونی چقدر قابلیتای مورد استفاده ازش کاسته شده؟؟ ...

اصلا این طور نیست از صحبتات مشخصه فقط به چیزایی شنیدی اتفاقا همه برنامه ها روش قابل اجراس برنامه هایی که از اپ استور حذف شده سیب من داره اطلاعات فیک نده لطفا!

2706