2737
2739
عنوان

زگیل انگشت به ناحیه جنسی منتقل میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 22 پست

نه عزیزم😂

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
کرایو چی هست؟ برم دکتر خودش میگه یا باید خودم درخواست بدم؟ 

احتمالا دو تا روش داری یا لیزر یا کرایو من کرایو بهت پیشنهاد میکنم ( سرما درمانی) فرقی نداره با هر دو خوب میشه نگرانم نباش هیچ ربطی به ناحیه تناسلیت نداره دستکاری هم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط تریاکو از کجا بیارم 😁 حالا امشب سیر میزارم روش فکر میکردم با همین زگیل برا چند نفر غذا درست کرد ...

نگران نباش چیزی نمیشه غذاداغ بوده منم شوهرم همش بهم دست میزدمبتلانشدم البته ماتافهمیدیم بهش رحم نکردیم تریاک رونمیدونم اینجاراحت پیدامیشه بایدازکسی که مصرف داره بپرسی فقط سیربدجورمیسوزونه ولی خوبه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2728
خداروشکر 😄 دو سه روزه درگیرشم  منه ساده چهار سال منتظر بودم خوب بشه همش تعجب میکردم این جوشه ...

عزیزم

حتی زگیل تناسلی هم داشته باشی، با دست زدن بهش و بعد دست دادن به دیگران منتقل نمیشه

خیالت راحت 

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
ممنون عزیزم 🌺

🙏😘

نمیدونم کرایوچیه؟فعلن دست شوهرم خوبه چندسال گذشته بهداشتورعایت کنه دوباره برمیگرده؟

نه دیگه نگران نباش ریشه کن شده ویروسش حتما که چند ساله برنگشتع واسه استارتر گفتم کرایو بهتره؟ بار اول بود سعی در ریشه کن شدنش داشتن با سیر یا روشا دیگه رو امتحان کردن؟

2738