2737
2734

چهار ساله رو انگشتم اندازه جوش کوچیک  هست تازگیا فهمیدم زگیله دستکاری کردم بزرگ تر شده میتونه به اون قسمت منتقل بشه یا وقتی به کس دیگه دست میدم اونم از روم بگیره؟؟؟ خیلی ناراحتم فهمیدم زگیله 😢

🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ی شب تاصبح روش سیرله شده بزار ی شب تریاک بزار بعدهرشب عسل بزار

ازداروخونه پمادداره بگیر انشاالله جایی انتقال ندادی

روانگشت شوهرم بودخوب شدخداروشکرجایی پخش نشد

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
ی شب تاصبح روش سیرله شده بزار ی شب تریاک بزار بعدهرشب عسل بزار ازداروخونه پمادداره بگیر انشاالله جا ...

فقط تریاکو از کجا بیارم 😁 حالا امشب سیر میزارم روش فکر میکردم با همین زگیل برا چند نفر غذا درست کردم عذاب وجدان گرفتم😭

🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺🍒🌺
بهتره کرایو شه چون احتمال عود هست 

نمیدونم کرایوچیه؟فعلن دست شوهرم خوبه چندسال گذشته بهداشتورعایت کنه دوباره برمیگرده؟

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2706