2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتر سفالیک که بهتره 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
منم الان باردارم ولی از کجا میفهمی که جابجا شده یا نه ؟؟

منم نمیفهمم😭

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

ازاولشونمیدونم ولی ماههای اخرسرش پایین بودفرم سرش کشیده شده بودعین تخممرغ شده بودشکمم بعددنیااومدنش کلی نگران شدم بابت فرم سرش بعدخالم گفت پسرخالمم همینشکلی بوده بعدخوب شده

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2738
میشه بگید از کجا میفهمید جلبجا شده ؟؟

تو ان تی و آنومالی عرضی بود اوایل نمی فهمیدم ۳۲ رفتم بریچ بود یه هفته پیش قشنگ چرخیدنش و حس کردم چون فقط شکم دارم اونم چربی زیادی نداشت خیلی دردناک بود فهمیدم چرخیده پریروز رفتم سونو دیدم بله سفالیک شده

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
نگرانم نباید یک دور بزنه جاش تنگ نباشه

اگه مایع آمینوتیک کم نیست یعنی جاش تنگ نیست

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706