2752
2734

ما که به رفت کسی منو نلایکه که نمیام🙂😂

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداوندا چیزی دیگه ای میل ندارید😐😐😐لایکی چیزی😂🙂😆

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤

مادر من در یک خانواده پر جمیعت و بااصالت به دنیا امد 6 خواهر و یکی برادر. و توی همدان به دنیا امد و پدرم توی بوشهر به دنیا امد. مادر و پدرم.18 سالشون میشه. کنکور می دن و قبول میشن و هم رشته بودن ولی یک شهر نبودن. وقتی پدرم 22 سالش میشه می ره کارمند. استانداری میشه مادرم کارمند سازمان تبلیغات. ریس مادرم میشه شوهر خواهر شوهر مامانم. عمه ام وشوهرش فقط در همدان زندگی می کردند وقتی عمه ام مادرم میبینه میره با بابام صحبت می کنه و عکس مامانم نشون میده بابام از مامان خوشش میاد و به عمه ام میگه که بابا مامانم صحبت کنه و مادرم میگه که باید با خانواده ام صحبت کنم خانواده مامانم میگه 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 
مادر من در یک خانواده پر جمیعت و بااصالت به دنیا امد 6 خواهر و یکی برادر. و توی همدان به دنیا امد و ...

تمام شد🤨🤨

تمام شد🤨🤨

نه 

بعد. بیان خانواده بابام میان و توی چهار جلسه مامانم نشون می کنن بعد یک سال عروسی می گرند مامانم به خانواده اش بسیار وابسته بوده ولی به خاطر بابام میره بوشهر من اونجا دنیا می یام. ک بعد ده سال برمی گردیم همدان. 

ولی تازه گی ها فهمیدم که 

مادر بابام با خون الوده فوت شده و باعث دایی بابام که باعث اون تصادف شد و برای همین خون الوده بهش دادن و دیگه بابام داییش نبخشید 

2706