2733
2734
عنوان

درست نشد🙂😊

134 بازدید | 13 پست

یه کار خیلیی مهمی بود که چند بار تاپیک زدم دعا کنید درست بشه.. درست نشد.‌

همه چیم بسته به این کار بود که نشد🙂الان دارم میمیرما.‌.

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

حکمتی بود خدا بزرگه نا احت نباش 

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خنده عصبیه... پس ماهم بخندیم😂😆🤭😕

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
حکمتی بود خدا بزرگه نا احت نباش 

شیش ساله منتظرم هر سری گفتم یه حکمتی بوده نشده..من که دیگه بهش اعتقاد ندارم 

بیخیال

2738
شیش ساله منتظرم هر سری گفتم یه حکمتی بوده نشده..من که دیگه بهش اعتقاد ندارم  بیخیال

منم اعتقاد ندارم ولی چاره هم ندارم باید تحمل کنم 

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
کاش زندگی به مسخرگی حرفات بود

برو بابا.... استیکرای خودتو نگاه کن بعد بیا نطق کن... 

مسخره هم خودتی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
برو بابا.... استیکرای خودتو نگاه کن بعد بیا نطق کن...  مسخره هم خودتی

حس تو یکی دیگه نیست وقتی تو کله پوکت نمیره معنی استیکر چیه الکی چرت و پرتی پست نکن 

حس تو یکی دیگه نیست وقتی تو کله پوکت نمیره معنی استیکر چیه الکی چرت و پرتی پست نکن 

چرت تویی والسلام

دیگه هم خودمو هم سطح تو پایین نمیا م که بیام بخونمت😏