2733
2734
عنوان

یکشنبه عروسی دوست شوهرم دعوتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسه دیگه کسی جلوتونو نگرفته الان همه واکسینه شدن خودتون خودتونو داخل خونه خفه کردین کرونا رفته  ...

هیچکی نمیتونه ثابت کنه که واکسنی که دوساله شایدم کمتر ساخته شده بتونه درمان قطعی کرونا باشه.

خدیا شکرت
2728
هیچکی نمیتونه ثابت کنه که واکسنی که دوساله شایدم کمتر ساخته شده بتونه درمان قطعی کرونا باشه.

اگ نباشع هم منو شما بتونیم یک یا دونفرو جلوشونو بگیرم ایا میتونیم جلو ک ایران بگیریم بشینن خونه؟؟

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2740

منم دعوتم ولی جشن عقده نمیرم ولش کن با بچه کوچک کرونا الان کلی باید پول کیفو کفشو ارایشگاه بدم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

نه قشنگه کاشکی با شلوارت باهم میپوشیدی ببینیم تو تن چجوریه

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
آخه زیاد صمیمی نیستیم

مانتو مهمونی بپوس نهایت

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
آخه زیاد صمیمی نیستیم

چه ربطی داره

ایشون محبت کرده دعوتتون کرده

یه لباس در شان مجلسشون بپوشید 

که طرف جلو همسرش بابت دعوت شما خجالت زده نشه

ضمن اینکه با بلوز شلوار اگه یه لحظه تصویرتون تو فیلم عروسی بیفته یه عمر طرف حرص میخوره از دیدن فیلم

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706