2737
2734
عنوان

یکشنبه عروسی دوست شوهرم دعوتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 56 پست
بسه دیگه کسی جلوتونو نگرفته الان همه واکسینه شدن خودتون خودتونو داخل خونه خفه کردین کرونا رفته  ...

خانم کرونا هست ، تازه پیک جدید اومده ، بیمارستان ها داره دوباره پر میشه ، زن داداش من پزشک متخصص هست ، میگه خسته شدم از دست مردم نفهمی که گشت و گذارشون رو میکنن و درد و مریضی شون رو به جون ما میندازن ، میدونی چند تا پزشک و پرستار به خاطر نفهمی بقیه فوت شدن ، حالا شما فکر کن تموم شده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم کرونا هست ، تازه پیک جدید اومده ، بیمارستان ها داره دوباره پر میشه ، زن داداش من پزشک متخصص هست ...

عزیزم درسته دوباره پیک شروع شده اماخوددکتروپرستاراهم سفرعروسیه ورستورانن

بعددوهفته تعلیق برگشتم قول دادم بعضی تایپکانظرندم بشینم یه گوشه میوه بخورم شماهم لطف کنید بچه خوب باشید
2728
خانم کرونا هست ، تازه پیک جدید اومده ، بیمارستان ها داره دوباره پر میشه ، زن داداش من پزشک متخصص هست ...

والا پیش ما تموم شده وضعیتونم ابیه 

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2738

همینوبا دامن بپوش با شلوار سفید کوتاه هم قشنگه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شیراز اصلا اوضاع خوب نیست .

با اینکه ن ماسک زدن ن رفت امد هارو کم کردن هم مرگ میر کمتر داشتیم هم کرونا زودتر از همه جا رفت

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗