2733
2739
خب پس نمیدونی چه مسائلی وجود داره   یه آدم سبزه هیچوقت همچین حرفی نمیزنه

من سبزه و رنگ پوسدمو خیلی دوس دارم

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه مشکلاتی داره؟

مثلا همه رنگا به سبزه ها نمیاد یه مهمونی بخوان برن حالا بخوان آرایش کنن با رنگ پوست تیزه اصلا خوب نمیشه آرایش  باید کرم سفید بزنن حالا بماند که احتمال داره لازم بشه تمدید کنن  ولی آدم سفید همه رنگی بهشون میاد کمرشون پاک بشه بازم مشخص نیست اونجوری   آدم سبزه حتی از نظر چهره هم قشنگ باشه بازم دیگران نمیبینن به چشم نمیاد   بعدشم خیلیا سبزه رو سیا میگن 

2731
مثلا همه رنگا به سبزه ها نمیاد یه مهمونی بخوان برن حالا بخوان آرایش کنن با رنگ پوست تیزه اصلا خوب نم ...

خب عزیزم هر کس یه جوریه دیگه 

یکی قدش کوتاهه یکی چشماش ریزه یکی...

2738
اره میدونم هرکس یه جوریه ولی گفتین خوبه و جذابه اینو گفتم که بدونین اونجور هام نیسا

من دختر خودم سفیده دوست نداره میگه بهم میگن ماهی سفید یا شیر برنج....

پس فکر نکن که رنگ پوست سفید هم خیلی خوبه 

من دختر خودم سفیده دوست نداره میگه بهم میگن ماهی سفید یا شیر برنج.... پس فکر نکن که رنگ پوست سفید ه ...

اون برمیگیرده به فرهنگ ادمای اطرافیانتون وگرنه سفید قشنگه مشکلات سبزه بودنم نداره   والا اینجا ندیدم کسی به سفیدا اینو بگه    

2706