2737
2734
عنوان

این رنگ چشم چه رنگیه ؟ یکی درست بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 81 پست

سبز طوسی دور مشکی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگ چشای پسر عمو منم همینه  آخرشم نفهمیدم چ رنگیه  ی روز سبزه  ی بار خاکستری  ...

اخه من دوبار دیدمش یه بار لباس نارنجی پوشیده بود چشاش سبز شده بود یه بار لباس ابی کم رنگ پوشیده بود چشاش طوسی بود یه بار مشکی پوشیده بود چشاش ابی میزد نمی دونم بخدا چه رنگیه 

دوستان طبیعیه؟

کسی هس عین من باشه؟

کلا با چشم رنگیا ارتباط نمیگیرم

قصد توهین ندارم به هیچ وجه

ولی از بچگی ازشون میترسیدم

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
2728
من زرشکی    

😂😂😂😂

حالا خوبه تو پر رنگ میبینی

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

به نظرم مرد چش رنگی قشنگ نیست 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2740
بعد عزیزم میشه بگی از کجا چشم تیله ای تشخیص میدی ؟

بعضیا یه رگه های خاصی از رنگ های مختلف تو چشمشون هست که می بینی هروز چششون یه رنگیه 

بعضیام انقدر چششون شفافه که رنگ محیطو قشنگ به خودش میگیره اصلا 

اخه من دوبار دیدمش یه بار لباس نارنجی پوشیده بود چشاش سبز شده بود یه بار لباس ابی کم رنگ پوشیده بود ...

دقیقا همینه 👌🏻👌🏻👌🏻

چشماشون تیله ای هی با هر لباسی ی رنگی میشه ...

منم ی کوچولو این شکلی ام 

چشام روشنه ...مثلا شال خردلی و سبز و اینا بپوشم چشام عسلی میشه ولی بعضی وقتا قهوه ای هس

دوستان طبیعیه؟ کسی هس عین من باشه؟ کلا با چشم رنگیا ارتباط نمیگیرم قصد توهین ندارم به هیچ وجه ول ...

اره طبیعیه مامان منم خوشش نمیاد،از چشم ابیاخیلیی میترسه.ولی من برعکس عاشق چشم ابیام😁😂

2706