2733
2739

من خوندم خیلی ام خوندم اما رفته بود سمت یه دختر بخاطر پولش و هرگز برنمیگشت اون دختره هم هول بود ولش نمیکرد....با قرآن و دعا که نمیشد هزار بار هم‌میخوندم مکر اینکه دختره رو میکشتم برمیگشت😑😑😔😔😔

.

از این که سهم تو نباشه نمیترسی؟

از این که چیزی که خیرت توش نیست رو به زور بخوای به دست بیاری.

فقط سواله ها از رو کنجکاوی. میتونی جواب ندی.

چرا به برنامه ای که خدا براتون داره اعتماد ندارین و بزور میخاید چیزی‌که به نظر خودتون براتون بهتره در حالی که ممکنه نباشه رو به دست بیارید؟💖

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برای برگشت نه یکی هست مغروره گه گاهی پیام میده میخوام رابطه گرمتر شخ

خودت تلاش کردی دستت بیاد چی کار کنی؟

ذکر یا ودود ۱۰۰۱ مرتبه هم خوبه

قسمتت باشه راهش باز میشه برات حتی اگه مغرور و سرد باشه

میگی مغرور و سرده. خودت تلاشی کردی جذبش کنی و گرمش کنی؟ اگه واقعا دوستش داری تلاشتو بکن امیدوارم د ...

داستان داره 😂این اقا چند شب پیش به من پیشنهاد دیدار داد بعد گفتم نمیتونم بیام 

بعدش گفت اگه نیایی دیگه بهت نمیگم بیایی انتظار دارم خودت بخوایی ب شوخی

بعدش صبح من یکم دیر پیلم دادم ک دارم میام بیرون دیر ج داد واقعا کار داشت گفتذشب قبلش با هم هماهنگ کنیم منم خیلی مغرورم اونم بدتر از من منتظرم ک بگه بریم بیزون اون نگفت منم نگفتم چیکارکنم صبر کنم؟ 

داستان داره 😂این اقا چند شب پیش به من پیشنهاد دیدار داد بعد گفتم نمیتونم بیام  بعدش گفت اگه ن ...

ببین راستشو بخوای دو تا مغرور خوردین بهم😁 یکم باید شل کنی خلاصه

چون حالت جنگه بینتون. تو کوتاه نمیای اونم نمیاد و دیگه هیچی😀 

ببین راستشو بخوای دو تا مغرور خوردین بهم😁 یکم باید شل کنی خلاصه چون حالت جنگه بینتون. تو کوتاه نمی ...

اخه میدونی چیه این اقا قصدش کاریه ازین شرکت زیرمجموعه ایی ها بعد من گفنم نه و فلان نمیخوام

بعدش گفت اگه نخوایی هم ما دوست خوب میمونیم

حالا ازون شبه بازم پیلم دادا مثلا استوری هامو ریپلی میکنه اما نگفته بیا ببینمت چیکار کنم

2706