2733
2739
عنوان

جای من باشید زنگ میزنید؟؟؟

145 بازدید | 17 پست

الان چهار روزع ک نامزدم سراغی ازم نگرفته ...  دعوامون شده ... مقصرم بیشتر اونه ... الان من خودمو کوچیک کنم زنگ بزنم ؟؟ یا وایسم تا اون بیاد جلو ؟؟ 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 زن و شوهر نباید برا هم غرور داشته باشن. اگه فک میکنی با زنگ زدن، همه چی درست میشه بزن.

اگه زنگ بزنم صد درصد از خوشحالی میمیره ...و سریع قرار بیرون رفتن میزاره ... ولی دوست ندارم خودمو کوچیک کنم ... از طرفی هم خیلی دلتنگشم ...۱۱روزه ندیدمش 

2738
اگه زنگ بزنم صد درصد از خوشحالی میمیره ...و سریع قرار بیرون رفتن میزاره ... ولی دوست ندارم خودمو کوچ ...

زنگ بزن ، دنیا دو روزه . زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنید. نزارید قهراتون طولانی شه، دلسرد میشید از هم

دعواتون سرچی بوده اه من وقتی دعوام میشه حالمم بد میشه😐😂

نمیدونم سر چی بود ... یهو الکی شرو شد ... بعدم همش فحش و داد و بیداد ... اخرش من به خانوادش فحش دادم بش برخورد ... دوباره زنگش زدم باهام بد حرف زد ... خیلی بدااا ... جوری که حس کردم دختر اویزون و خیابونی ام ... بخاطر همین غرورم اجازه نمیده دیگه براش زنگ بزنم 

نمیدونم سر چی بود ... یهو الکی شرو شد ... بعدم همش فحش و داد و بیداد ... اخرش من به خانوادش فحش دادم ...

واییییی تاپیک اخر منو بخون بزگات بریزه😂😂😂

شما بهم فحش هم میدید

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
واییییی تاپیک اخر منو بخون بزگات بریزه😂😂😂 شما بهم فحش هم میدید

خوندم 😂 چیشد اروم شد حالا ؟

وای ما خیلی فحش دادیم ... نفهمیدم تقصیر کی شد اخرش ...😐 ولی بیشتر تقصیر خودشع ... شنبه هم زنگ زد گفت بیا بریم بیرون باهات حرف دارم جدیه ... گفتم بهتره یه مدت نریم بیرون ... بش برخورد گفت خدافظ ... دیگه زنگ نزد تا الان،،

مت دیگه رد دادم ... تو بگو چکار کنم ؟؟

خوندم 😂 چیشد اروم شد حالا ؟ وای ما خیلی فحش دادیم ... نفهمیدم تقصیر کی شد اخرش ...😐 ولی بیشتر تقص ...

😂😂😂😂😂اره خداروصد هزاااااار مرتبه شکرررررر

از راه برگشت خونه نیومد کافه داره رففت اونجا

بعد ب من زنگ زد ک بیا اونجا =/

رفتم انقدر عصبی بود ادم میترسید باهاش حرف بزنه

خلاصه کلی حرف زد همیشه واسم کاپوچینو درست میکنه خیلی خوشمزه میشه میگه چون با عشق واست درست میکنم

خلاصه گفتم ی کاپوچینو با عشق بهم بده😐😂

درست کرد بازم کلی غر زد گفت بریم خونه

گفتم بغلم کن بوسم کن بعد بریم

بغلم کرد پیشونیمو بوسید اشتی کردیم😂😍

بنظرم توام زنگ بزن زودتر آشتی کنید دنیا ۲ روزه ارزش اینهمه عصاب خوردی و نداره

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
2706