2733
2739

سلام مادرشوهرم مظلومه وخیلی جوونه بنده خدا اما مدتیه پادرد داره دکتر گفته از دیسک کمرت هست و مداوا نکنی بدتره .... .خلاصه گفته عمل دیسک کمر اما میخوای قبلش لیزر کن اگه جواب داد نیاز به عمل نیست....

این نسخه اش هست کسی تاحالا تجربه لیزر داشته دراین زمینه؟میخوام ببینم مگه یک جلسه نیست لیزر کمرپس چرا اینجا ده جلسه زده

خدایا چنان کن سرانجام کارتوخشنودباشی ومارستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخش کدوم شهر هستین آخه من داخل شهر خودمون یک نفر رو میشناسم واقعا جلسه لیزر که انجام میده عالیه 

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
2728
ببخش کدوم شهر هستین آخه من داخل شهر خودمون یک نفر رو میشناسم واقعا جلسه لیزر که انجام میده عالیه&nbs ...

اصفهان

2738
اصفهان

آها نه اهل اونجا نیستم

اگه چشمتون به امضای من افتاد یه صلوات یه دعا از ته دلتون برای رسیدن به آرزو هام خدا نگاه کنه به زندگیم خیلی دلم گرفته چشمام ابرو بارونی شده محتاج دعاتون 🥺⁦♥️⁩🥺انشالله که هزار برابر دعایی خیرتون برگرده به زندگیتون 🥺⁦♥️⁩🌹
از من به تو نصیحت زیاد دل سوز  قوم الظالمین نباش تجربه ثابت کرده

تو از کجا میگی اقوام شوهر من قوم الظالمین هستند😂😂

مادرشوهر منم دیسک کمرداره دکترگفت عمل کنی بدترمیشی چون وزنت زیاده ۲۰ جلسه فیزیوتراپی کرد الانم بادار ...

نه دکتر گفته فیزیوتراپی هم دیگه اثر نداره کار گذشته از فیزیوتراپی

2706