2737
2734
عنوان

میگن خودکشی احمقانست مشکلات حل میشه پس کو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هع مادرم نبود میکردم 

فکر مادرت رو بکن که چقد بدون تو بهش سخت میگذره خوبه که مادر داری بعضی ها هیچکی رو ندارن آواره ی خونه و خیابونن ولی تلاش کردن و به جایی رسیدن 

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤
اخه دختر برای چی حرص درس رو میخوری ؟ که تا ۱۰ سال دیگه یادت میره ، 

ده سال یادم میره؟

عمرا اگ تا ده سال دیگ بمونم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2728
کنکور اوهوم  پشتشی ی کم بیشتر بگو

اره.کنکوری ۱۴۰۰بودم ولی خب بخاطر کرونا و.. نتونستم بخونم.رتبم خیلی بد شد .امسالم شروع کردم بخونم هی داره مشکل پیش میاد دیگه خسته شدم واقعا ...یه هفتس لای کتابو باز نکردم دارم سکته میکنم

فکر مادرت رو بکن که چقد بدون تو بهش سخت میگذره خوبه که مادر داری بعضی ها هیچکی رو ندارن آواره ی خونه ...

فعلا ک ب خاطر مادرم نمیتونم

ولی خیلی جدیم

تاپیک قبلم هس

کنکورم باید بخونی دیگه چاره دیگه ای نداره همه مشکلشون همینه. ببین اگه به چیزی علاقه داری برو آموزشگاه یاد بگیر خودتو خلاص کن مثلا آرایشگری شیرینی پزی هرچی که علاقه و استعدادشو داری 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اره.کنکوری ۱۴۰۰بودم ولی خب بخاطر کرونا و.. نتونستم بخونم.رتبم خیلی بد شد .امسالم شروع کردم بخونم هی ...

اگ مث من از سال ۹۸ کنکور میدادی دیگ چی ؟

2740
کنکورم باید بخونی دیگه چاره دیگه ای نداره همه مشکلشون همینه. ببین اگه به چیزی علاقه داری برو آموزشگا ...

حالم از این کارا بهم میخوره

شما لااقل الان دانشگاه و رفتی من دیگه چی بگم که اگه امسالم نشه هیچی دیگه...با اون شرایط مسخره ای که ...

ریدن ب این دانشگاه

حالم از این کارا بهم میخوره

به چی علاقه داری 😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
سال ۹۸ اولین کنکورت بود ؟ اوهه والا خوشبحالت چقدر کم طاقتی

من کم طاقتم؟

شما اولین کنکورت کی بود ؟

2706