2733
2734
عنوان

میگن خودکشی احمقانست مشکلات حل میشه پس کو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 147 پست
ولی حتی اونم رد شد رفت 😂😂😂 فقط بچسب به حال خوش (البته از راهش ها 😂😏)  رسم تقدیر چنین است ...

اوخیییییییییی

د اخه عزیزم تو چ قدر شاعری اخه چ قشنگ مینویسی   

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم همیشه تو زندگیمون سرشار از حس خوشبختی باشیم هممون چون حس خوشبختی ربطی به وضع زندگیت نداره ی ...

ههههههه

اخه این اوضاع ک حالت رو مشخص میکنه عزیز

من چرا دروغ بگم الان از باشگاه اومدم خیلی خوبم 

وقتایی نیستم ب شدت بدم

2731
قربونت برم خوشگله من خوبی؟ 

خدا نکنه ک مهربونمم😃😄😍😍😍

مرسی خوبم 

روزایی برم باشگاه خوبم 

روزایی نرم نه 

انگار دوپینگ کردم

تو خوبی!!؟

2738
بخدا کنکور ارزششو نداره..وخواهر من بهترین رشته هم قبول شد ولی هنوز داغونه...همچی کنکور نیس

باز خوبه خواهران آخرش هم قبول شد و بی نتیجه نموند..وقتی همه زندگیت به کنکور بستگی داشته باشه همه چی میشه کنکور

واسه من محدود میشه😭

وا خب نشه 😑 یکم فک کن همه چی که کنکور نیست آخه

نباید به خودت فشار بیاری 

آبجی من سر کنکور استرس کشید مشکل تیروئید پیدا کرد باید تا آخر عمرش قرص تیروئید بخوره ..ببین آخه ارزشش رو داره؟!😒

به نام خدا   سلام عزیزم  اگه میخوای به موفقیت در هر زمینه ای چه پول و ثروت ،چه داشتن روابط خوب و عالی، چه سلامتی ،چه اعتماد به نفس و عزت نفس  برسی و مشکلاتت رو هرچی که هست حل کنی ،بدون قضاوت و مقاومت و بهانه جویی، برو سایت عباس منش دات  کام  عضویت دراین سایت هیچ هزینه ای نداره ،در ضمن شما حتی بدون عضویت هم میتونی از این سایت بینظیر استفاده کنی،این یک پست تبلیغاتی  برای این سایت نیست، من فردی مستقل هستم که فقط اومدم  اینجا  به شما راه حل مشکلاتت رو نشون بدم و شما رو به سمت خوشبختی هدایت کنم. بدون اتلاف وقت و بهانه جویی و تنبلی و مقاومت  این سایت رو برو

آدرس سایت    https://abasmanesh.com/fa/

به نام خدا   سلام عزیزم  اگه میخوای به موفقیت در هر زمینه ای چه پول و ثروت ،چه داشتن روابط خوب و عالی، چه سلامتی ،چه اعتماد به نفس و عزت نفس  برسی و مشکلاتت رو هرچی که هست حل کنی ،بدون قضاوت و مقاومت و بهانه جویی، برو سایت عباس منش دات  کام  عضویت دراین سایت هیچ هزینه ای نداره ،در ضمن شما حتی بدون عضویت هم میتونی از این سایت بینظیر استفاده کنی،این یک پست تبلیغاتی  برای این سایت نیست، من فردی مستقل هستم که فقط اومدم  اینجا  به شما راه حل مشکلاتت رو نشون بدم و شما رو به سمت خوشبختی هدایت کنم. بدون اتلاف وقت و بهانه جویی و تنبلی و مقاومت  این سایت رو برو

آدرس سایت    https://abasmanesh.com/fa/