2733
2739
عنوان

به نظرتون رتبه ۶ هزار انسانی رتبه خوبیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 114 پست
نه حتی مصاحبه هم نرفت

البته اینم بگم دوست من تجربی بود با۵ هزار آورد ولی دوست دیگم انسانی بود اونم ۵ هزار ولی نیاورد،چون برای انسانی باید رتبه بهترمیبود،اما خب بستگی داره به اون سال و... که کنکور چطوربوده و..

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد
بازار کارش خوبه یعنی؟چقده حقوقشون توی شهرداری

بازار کارش بستگی به تلاش خودشون داره 

و بازار کارش الزاما شهرداری نیست 

اطلاعی از حقوق ندارم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااام  راستش نه  تو انسانی نه  این رتبه تو تجربی ارزشش خیلی بیشتره چون جامعه آمار ...

اگه ادم خوبی بود منم براش خیلی خوشحال میشدم ولی خیلی بدجنسه وراحت دل می شکنه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
باش

رشته انسانی با تجربی و ریاضی متفاوته در پذیرش فرهنگیان 

تح بی و ریاضی با رتبه های بالاتر قبول میشن 

من هم ندیدم انسانی ها با بالای دو سه هزار فرهنگیان قبول بشن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731
بازار کارش بستگی به تلاش خودشون داره  و بازار کارش الزاما شهرداری نیست  اطلاعی از حقوق ن ...

به جز شهرداری کجاها؟

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2738
نه ملاک خوبی و بدی نشده ولی آینده ات تضمینه سرکاری شما بری جغرافیا بخونی تاریخ بخونی چه تضمینی هست ح ...

به بحث پز و اینا کاری ندارما کسی که بخواد پز بده با داغون ترین بهونه پزشو میده حالا چه رتبه چه رشته چه قد هرچیزی

ولی با نظرت مخالفم

چه آینده ای دقیقا ؟ شاید بازار کارش بهتر باشه اونم بشرط علاقه ولی تو ایران هیچ رشته ای آینده نداره

اوف منم قبول شدم بر سر دوراهی موندم می تونم انصراف بزنم سال دیگه بخونم

هرچی عشقت میکشه برو نمیگم بده

اتفاقا یکی از همکلاسیای سال آخرم فرهنگیان زده

ترم پنجیم یکی دیگه از دوستامون می‌گفت برجی ۳.۴ تومن حقوق داره

ولی خب سختیای خودشم داره از لحاظ حجاب و راحتی دیگه نمیتونی مث قبل باشی ، البته اگه واست مهمه 

هرچی عشقت میکشه برو نمیگم بده اتفاقا یکی از همکلاسیای سال آخرم فرهنگیان زده ترم پنجیم یکی دیگه از ...

این واسم اهمیت نداره حقیقتش یه کاری شروع کردن اگه بگیره می تونم هزینه تحصیلم رو جور کنم برای اون ور ولی اونم مشخص نیس بگیره یا نه اگه برم خب نمی تونم انصراف بزنم

به نظرت چی کار کنم😭

خی اگه اون مسائل حاشیه ایش واست مهم نیستو خودتم از علاقت مطمئنی چرا نری؟ شروع نکرده فکر انصرافی؟

اگه دوس داری برو چون بنظرم بهتر از هرکار دیگه ایه ، که به قول خودت آیا بگیره آیا نگیره ریسکه دیگه

خی اگه اون مسائل حاشیه ایش واست مهم نیستو خودتم از علاقت مطمئنی چرا نری؟ شروع نکرده فکر انصرافی؟ اگ ...

آخه از وقتی این طرح صیانت اومده می ترسم می ترسم این جا بمانم میگم جونم و وردارم و در رم

2706