2737
2739
عنوان

هفتم تا دوازدهما بیاین🥴

63 بازدید | 4 پست

سلام دوستان 

🔴 بنده مدرس زبان انگلیسی هستم با ۷ سال سابقه کار در موسسات اموزشی و دارای مدرک اموزگاری📕

✅ با شیوع ویروس کرونا و بسته شدن اموزشگاه ها و مدارس بسیاری از افراد از تحصیل زبان انگلیسی جا ماندند اما نگران نباشید!

✴کلاس های زبان انگلیسی برای هر فرد با هر سن یا تحصیلات و سطحی فراگیر میپذیرد✴

⭕ تدریس خصوصی درس زبان انگلیسی پایه های هفتم تا دوازدهم برگزار میگردد 👩‍🏫 

🕘 کلاس ها به صورت ترمی هستند و هر ترم ۱۲ جلسه دارد

روز و ساعت هر جلسه از کلاس را خودتان به مدرس اطلاع میدهید و تعیین میکنید.

📚 کلاس بسیار منظم و بدون اتلاف وقت هستند.

⏰ در هر جلسه از کلاس وقت اضافه ای در نظر گرفته شده است که مختص جمع بندی کردن وقت اضافه است ،

کلاس ها به صورت انلاین برگزار میشود.

📒 کلاس های فراگیران پایه های هفتم تا دوازدهم به دو صورت (ویژه امتحانات) و (ویژه کنکور) با کمترین هزینه ممکن برگزار میشود.در کلاس های ویژه کنکور علاوه بر تدریس انگلیسی تدریس مدیریت زمان و تحلیل تست های موسسات قلمچی و گاج و گزینه ها انجام میگردد.

💰 در صورت شرکت همزمان مادر و فرزند و یا دو فرزند و با دو دوست تخفیف بی نهایت ویژه ای در نظر گرفته شده است.

💡زبان و قدرت بیان ، یک سرمایه ماندگار است

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
دخترم سه سالشه تدریس میدید هزینش چقدره ؟ مجازی هست؟ کدوم شهرید

سلام بله البته تدریس ویژه و مخصوص برای نونهالان داریم😍

و دوره های روانشناسی و تدریس به نونهالان به صورت کامل گذروندم🥰

کلاس ها به صورت مجازی هست در واتس اپ یا تماس تصویری و یا به صورت وویس هرکودوم که شما انتخاب کنید

کلاس ها هم ۱۲ جلسه ۱۷۰ تومن قیمتش هست💝

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بله البته تدریس ویژه و مخصوص برای نونهالان داریم😍 و دوره های روانشناسی و تدریس به نونهالان به ...

یه شماره بده بمن من با همسری مشورت کنم بعداً تماس میگیرم هماهنگ میکنم 

راستی عزیزم من در جریان نیستم الان آموزشگاه ها مدرک میدن یا ن ؟شما چی ؟

2731
یه شماره بده بمن من با همسری مشورت کنم بعداً تماس میگیرم هماهنگ میکنم  راستی عزیزم من در جریان ...

عزیزم من خودم مدرس اموزشگاه هستم..نه هیچ مدرکی نمیدن نهایت برای تشویش بچه های یه کارت انگلیسی به اسم خودشون میدن ک فقط صرفن جنبه تشویقی داره..هیچ مدرک معتبری داده نمیشه ب هیچ وجه

۰۹۹۱۱۵۹۲۶۷۷ خدمت شما😊❤❤❤❤