2737
2734
عنوان

کسی آزمایش پرولاکتین داده؟

51 بازدید | 4 پست

سلام خانما

من قراره ازمایش پرولاکتین بدم دکتر گف تاسه روز استرس و اضطراب نداشته باشم،لباس زیر نپوشم و فعالیت بدنی نداشته باشم ولی من الان دو روزه خونه مامانمم ومامانم بدترین رفتارارو بامن داشته سرهمین من خیلی حرص خوردم وگریه کردم بنظرتون رو ازمایشم ناثیرمیزاره

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟

من دادم نباید استرس داشته باشی استرس پرولاکتینو میبره بالا

فعالیت بدنی داشته باشی 

رابطه نداشته باشی 

تحریک پستان نداشته باشی 

لباس زیر نپوشی 

پیاده نری ازمایشگاه 

دوساعت بعد از بیدار شدن بری ازمایش بدی 

شب قبل ازمایش هم لبنیات نخوری 

و.....

خدایا هزاران مرتبه شکر..... الحمدالله رب العالمین❤ خدایا شکرت بعد از دوسال ونیم انتظار جواب دلمو دادی 😍خدایا ب حق بزرگیت دخترم سالم وصالحه دنیا بیادالهی آمین.....خدایا دل همه ی منتظرا رو شادکن الهی آمین.....خدایا شفای خانوادمم از خودت میخوام ناامیدم نکن ❤❤التماس دعا از هرکسی که میخونه امضام رو......
من دادم نباید استرس داشته باشی استرس پرولاکتینو میبره بالا فعالیت بدنی داشته باشی  رابطه نداش ...

من قراره شنبه برم ازمایش،دیروز و امروز خیلییی حرصو جوش خوردم به حدی حس میکنم دارم پریودمیشم😔یعنی بنظرت شنبه نرم ازمایش؟

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم عزیزم بهتره با دکترت مشورت کنی

خدایا هزاران مرتبه شکر..... الحمدالله رب العالمین❤ خدایا شکرت بعد از دوسال ونیم انتظار جواب دلمو دادی 😍خدایا ب حق بزرگیت دخترم سالم وصالحه دنیا بیادالهی آمین.....خدایا دل همه ی منتظرا رو شادکن الهی آمین.....خدایا شفای خانوادمم از خودت میخوام ناامیدم نکن ❤❤التماس دعا از هرکسی که میخونه امضام رو......
2728