2737
2734
عنوان

کیا عزیز ناگهانی از دست دادن

3808 بازدید | 58 پست

من تو ۱۳ سالگی مادرم شب خوابید تو خواب سکته کرد مرد هنوز ک هنوزه منتطرم بیاد باور نکردم مرده بعد ده سال هنوز فک می کنم بچه مدرسه ایم ۱۳ سالمه از مدرسه ک بیام مامانم خونه است زندگی ام ک تباه شد هم ازدواج هم درس ولی سنگین تر از داغ مادرم نیست هنوز باور نکردم کیا مثل منن

کاربر جدید نیستم 

اسی و بچه ها لایک کنید و یرام صلوات بفرستید منم براتون میفرستم ایشالا همه حاجت ها بر آورده بشه❤

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چند روز پیش یکی از اقوام همسرم یه خانم۲۳ ساله تو تصادف از دنیا رفت پسرش چهار سالشه چند شبه از فکر اون بچه خواب به چشمام نمیاد بنظرم این اتفاق تو زندگی هیچکس اندازه اون طفل معصوم تاثیر گذار نیست

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من الان داشتم اشک میریختم.برادرم پارسال تو راه برگشت به خونه تصادف کرد پر پر شد فردا سالگردشه هنوز باورم نمیشه دارم دق میکنم.دلم برا مادر داغ دیدم میسوزه.خوش به حال هررکی داغ ندیده.هر دردی و مشکلی درمان داره حز داغ

من ام پدر کارگر زحمت کش مهربونم ۴۰ روزه از دس دادم  حالا من موندم و یه دنیا غصه و بدبختی فشار مالی و اقتصادی یه طرف اخه بابا بود برکت خونه بود 😔😔غم تنهایی و بی پشت و پناه بودن یه طرف دیگه آزارم میده

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 

عزیز که نه ولی نوه ی عمه ی بابام که ۲۵ سالش بود و دومین بچشو باردار بود و توی ۷ ماه کرونا گرفت و بخاطر بچه دارو هایی که دکتر داده بود رو نخورد و بخاطر وخامت حالش بچشو بیرون آوردن و فرداش فوت شد 😔🥀

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706