2733
2739

بچه ها من ۴ روزه عمل کردم دیروز تامپون منو در اوردن قطره فنیل افرین ریختن 

گفتن از هر ۶ ساعت یبار قطره بریز بعدش با سرنگ شست و شو بده 

من که اومدم خونه قطره رو ریختم یکی از سوراخای بینیم داخلش خیلی کیپه 

اینو بگما از بیرون سوراخای بینیم کاملا متقارنه 

بعد قطره رو که میریزم خیلی به سختی میره تو 

نمیدونم باد داره یا مشکل جراحیه 

اون یکی سوراخم این مشکل رو نداره 

میشه شمام تجربه هاتونو بنویسین

از داخل ورم داره به مرور باز میشه.تند تند شست و شو بده نرم بمونه مخاط

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اون کپ شده یا خون لخته زده ماله من اینجوری بود 

رفتم پیش دکتره برام دراوردش بهم گفت حداقل باید سی چهل بار در روز شستشوش میدادی تا خودش درمیامد بیرون اما من روزی سه بار شستشو میدادم....

شستشو رو زیاد تکرار کن تا خودش شل بشه بیاد بیزون  حمام هم میتونه نجاتت بده که نمیتونی بری اگه گچ‌داشته باشی

اره همون سوراخ بینیم توش هم زخم هست هم باد داره

پس به خاطر همونه . شست و شو بده به مرور باز میشه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
شست و شوی شما به چه صورت بود

به من دکترم گفت روزی دوبار با سرنگ بشور . 

2706