2737
2739
عنوان

ترکای عزیز یه لحظه بیاید

139 بازدید | 33 پست

یه غذایی هست برنجش زرده ماهی داره و خرما هم کنارش میزارن اسمش چیه؟ 

دیدم عیدی برای یکی برده بودن 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

بعد اگر میدونید بگید دقیق مال کجا هست و اینا

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سوتدی پیلو با ماهی دودی

خدا خیرت بده 

2738
سوتدی پلو ک کشمش پلو هست ماهی نداره 

چرا داره😁خرما کشمش،ماهی دودی

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

فکنم خرماپلو یافکنم بعضیامیگن سوتی پلو، پلورنگ زردش اززعفرانه خرمام سرخ میکنن دمی میزارن کنارشم  فیله مرغوپیازداغ فکرنکنم ماهی باشه سلیقه ایه البته مااینجورشو ۱باردرست کردیم حالاشایددستورافرق کنه اما طعم خرما زیاددلنشین نمیشهه 

2706