2733
2734
عنوان

دخترای خوش سلیقه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 25 پست
والا دوربرای ما همه موهاشون رو بلوند کردن والا😈😈😈😈😈 دوستام و خواهرم و مامانم و خاله هام و زن ع ...

خو دلیل نمیشه ک گلم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
بالیاژ 

این خیلی خوبه

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو دلیل نمیشه ک گلم

اصلا چرا هرچی دختر میبینم چرا بلوند کردن؟

خب الان که چی 

تقریبا از هر دختری که دیدم از 10 تاش فقط یکنفر رنگ نکرده

من میتوانم- مرگ یه بار شیون یه بار من میتونم ثابت کنم  تا                                                1401/6/30  خوش هیکل و بدنی  رو فرم تحویل می گیرم میدونم میتونم   از سال اینده هدف شروع میشه من زیبا میشم جوش های صورت و جوش های بدنم  را نابود می کنم و سفید می کنم   فقط اراده میخواد تازه از این تاریخ قراره سرکار برم
2728
اصلا چرا هرچی دختر میبینم چرا بلوند کردن؟ خب الان که چی  تقریبا از هر دختری که دیدم از 10 تاش ...

منم رنگ نمیکنم

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2740
اصلا چرا هرچی دختر میبینم چرا بلوند کردن؟ خب الان که چی  تقریبا از هر دختری که دیدم از 10 تاش ...

مثل اینکه خیلی زرد دوس داری گلم😁شما زرد کن

الان یا طبیعی یا بالیاژ پاستیلی

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش