2733
2739

شوهرم گاهی میگه برو خداتو شکر کن تو رفاهی و خانومی میکنی الان خیلی از زنا دارن تو خونه شوهر از صب فرش میبافن به زور میفرستنشون سر کار شوهراشون فلان میکنن 😏

واییی انقد حرصم میده بیشتر ازخودم حرصم میگیره یه جواب خوب نمیتونم بدم

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر منم چپو راست میگه همینارو😂😂😖مهم نیس خب شوخیه دیگه

رومخه بعضی وقتا😅 

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 
2738

همه ی مردها همینن، شوهر منم همیشه میگه تو خیلی در رفاهی، من هیچی برات کم نمیذارم

برو زندگی بقیه رو ببین چقدر زنا دارن سختی میکشن...  و کلی از این حرفها

میدونم واسه بزرگ کردن خودش میگه، منم فقط لبخند میزنم و تشکر میکنم... کلا اهمیت ندی حل میشه

در حالی که این حرفو میزنه یه سیب گنده گاز میزنم و یه نگاه معنی دار بش میندازم و تی وی رو نگاه میکنم🙄 بعدم میگم 

تی وی رو عوض کنیم کوچیکه 😐😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

بگو آره من هیچوقت به کم قانع نبودم اگه نداشتیکه زنت نمیشدم توام عین خودمی وگرنه منو نمیگرفتی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بگو من خونه ی پدرم توو رفاه بودم چ برسه خونه شوهر 

اون خانم هم اگر مجبور ب کار شده حتما انتخاب دگ ای نداشته و‌خانوادش در سطح همون فرد بوده ،البته با احترام

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
همه ی مردها همینن، شوهر منم همیشه میگه تو خیلی در رفاهی، من هیچی برات کم نمیذارم برو زندگی بقیه رو ...

واااای تو اینستا ک فیلم کار کردن زنا تو زمین کشاورزی‌رو میبینه هزار بار نشونم میده میگه ببین😂😂😂