2737
2734

بچها بخدا دارم راست میگم تروخدا کمکم کنید

دوست صمیم تا دوشب یکی سرموقعه بیدارش میکرد

یبار با صدای مادرش از خواب پا میشه یبار با صدای یه مرد

ولی اصلا مادرش نبوده و مادرش خواب بوده

یه هفته ازین قضیه میگذره یه آدم سیاه پوش و خیلی قد بلند طوری که رو تخت دو طبقه میخوابه به راحتی قد اون موجود بهش میرسه و خودشو خم میکنه و دستشو میزاره رو دهن دوستم تا جیغ نزنه با دست دیگش دستو پای دوستمو میگیره میکشه که ببره ولی نمیتونه 

این اتفاق تا الان سه بار واسش پیش اومده

میگه موهای بلندی داره چشماش سفیده با رگای قرمز که زول میزنه به صورت دوستم

بعد اینکه میبینه نمیتونه ببره دوستمو میره عقب دوستمو نگاه میکنه دوستم میگه سایش رو در و دیوار میوفته 

بنظرتون چه موجودیع؟

اینم بگم دوستم بااینکه قرآن میزاره بالاسرش بازم میاد

الان من امشب تنهام

چطوری بخوابم😐

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

داداش منم چن شب پیش دیده یه زن مث مامانم پایین پامون داره نگامون میکنه

ولی مامانم گف من نبودم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐