2752
2734
عنوان

خانما این کیک جوابگوی چند نفره؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 132 پست

حدودا ۲۰ الی ۲۵ نفر و میتونی تقسیم بندی کنی باهاش 

همیشه وقتی مهمونت زیاده کیکت و مستطیل و با ارتفاع کم و در سایز بزرگ درست کن هم تقسیم بندیش راحته هم بزرگتر و شیک تر دیده میشه 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره این کاربر اغراق کردن  ما وسط تهرانیم تو اوج گرونی کیلو ۲۰۰ نیست  والا من از بهترین ق ...

احتمالا خیلی وقته نخریدن درجریان.نیستن !طبیعیه به نسبت بقیه چیزا حساب کردن اینجوری شده😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
وای🤣🤣🤣🤣  شیرینی خیلی دوست دارین پس😁

والا بخدا برای ما کافی نیست  

یه چیزی بگم باورت میشه؟

من هرموقع میرم شیرینی فروشی کیک میخرم  بعد میذارم یخچال هر 4 یا 5 ساعت میخورم  

هربار که میرم پشماشون میریزه

روی هرکدوم هم تولدت مبارک یا سالگرد عشقمون مبارک هست  

2731
اره این کاربر اغراق کردن  ما وسط تهرانیم تو اوج گرونی کیلو ۲۰۰ نیست  والا من از بهترین ق ...

تبریز هم گرون ترین نهایت کیلو ۱۴۰ الی ۱۶۰ تومن قیمت گرفتم من 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
والا بخدا برای ما کافی نیست     یه چیزی بگم باورت میشه؟ من هرموقع میرم شیرینی فروشی کیک ...

من خیلی دوست ندارم کیک و شیرینی😃😂 حتی کیک تولدم چند روز میمونه تو یخچال و شوهرم میخوره اخرش😁 من فقط از دیدنش لذت میبرم، حالا اگه شوهرم کیک تولدمو نخره برام تو خونه مون قیامت میشه😄

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
من خیلی دوست ندارم کیک و شیرینی😃😂 حتی کیک تولدم چند روز میمونه تو یخچال و شوهرم میخوره اخرش😁 من ف ...

دلت میاد؟نه؟میخوام بدونم دلت میاد؟

پس از این به بعد صبح تولدت خبرم کن با اولین پرواز خودمو میرسونم  

به شوهرتم بگو کم بخوره براش ضرر داره  

چ جالب تبریز از تهران گرون تره

نهایت انگشت شمار قنادی هاش اینطورین 

دوستم برای جشن پریودی دخترش که چند نفر دوستاش و من و دو سه تا خانم دیگه یه کیک گرفته بود یک و نیم کیلو ۱۳۰ تومن خیلی هم عالی بود 

من نهایت قیمت و حالا گفتم 

بسته به شرایط منطقه و قنادی و ......رنج قیمتا متفاوته

نه عزيزم ايشون اغراق نكردن شما اتفاقا قيمت دستت نيست

من دقيقا ٢٨ شهريور كيك ١/٥ كيلويي از ناتلي گرفتم كه تازه قنادي معمولي هم هست ٢٦٠ هزار تومن

دلت میاد؟نه؟میخوام بدونم دلت میاد؟ پس از این به بعد صبح تولدت خبرم کن با اولین پرواز خودمو ...

🤣🤣🤣

شوهرم عاشق شیرینی و کیک... در واقع روز تولدم برا خودش کیک میخره من فقط از اسمش استفاده میکنم

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
😂باشه عکس اماده شدن رو هم بزار😁😁 ببین من یه کیک گرفتم ده نفر رو جواب داد،اندازه یکی دو نفرم تق ...

ببین این کیک چند وقت پیش درست کردم ۸۰۰ گرم خامه داشت به ۱۲ نفر می‌رسید ما دوبار خوردیم ایناهاش

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
🤣🤣🤣 شوهرم عاشق شیرینی و کیک... در واقع روز تولدم برا خودش کیک میخره من فقط از اسمش استفاده میکنم

خب یعنی الان شوهر تو میشه هوو من درسته؟  

اشکال نداره من خوب مبدونم چطوری رقبا رو زمین بزنم  

2706