2733
2734
عنوان

خانما این کیک جوابگوی چند نفره؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 132 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

[QUOTE=213237952]تو از ۵۰۰تا قناد بپرس هر کیلو کیک برای ۸تا۱۰نفره بابا الان که شده کیلو ۲۰۰ ۲۵۰ ۱کیلو ب ۲۰نفرم میدن ...[/QUOTE

اره 🤣البته چون خودم درست کردم کم افتاد تقریبا ۱۰۰‌.۱۱۰ شد

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
کیک کیلو ۲۵۰ ؟!  اشتباه نمیکنی

من هفته قبل از مشهد خریدم.کیلو 75تومن تا 90تومن دیگه گرونش

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
برای قالب 25 سانتی کیک چند تخم مرغی باشه خوب درمیاد؟

۶ تا من زدم

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
باشه اگر نشد باید برام کیک بخری😅

😂باشه

عکس اماده شدن رو هم بزار😁😁

ببین من یه کیک گرفتم

ده نفر رو جواب داد،اندازه یکی دو نفرم تقریبا اضافه اومد

میخوایی عکسش رو بفرستم ببینی

البته ما بعده شام بود،معمولا بعد شام آدما زیاد جا ندارن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
اره میخوام ۱۰۰ گرمی بدم تا برسه

واسه نهایتا ۱۵ نفر البته در واقعیت بیشترم جواب میده اما خیلی زشته کوچیک باشه باید قاچش آبرومند و مرتب باشه.

یه بار توی نامزدی دوستم کیک هارو خیلی بد و کوچیک(یک لایه نازک) برش زذن خیلیا نخوردن گفتن بهمون توهین شده

2706