2733
2734
عنوان

خانما این کیک جوابگوی چند نفره؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 132 پست

چون ارتفاع داره سعی کن اینو به ۱۵ نفر بدی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
فک کنم به ۱۰ نفر برسه شایدم بیشتر به برش خودت بستگی داره

۳ کیلو کیک عزیزم🙄

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قالبت چند بود سايزش

۲۵ بود دوبار درست کردم

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

از این زاویه ک میبینم.. فقط ب اندازه یه من تنهاست😐🤤

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
از این زاویه ک میبینم.. فقط ب اندازه یه من تنهاست😐🤤

اره روایت بده وگرنه خیلی بزرگه😁

من برا بیست و دو نفر ۳ کیلو گرفتم  البته برا بعد شام بود

اها خب ما هم بعد ناهار سرو میشه

كمه كم به ده نفر ميده البته اگر كم خوراكن چون بعضي ها دوبار ميخوان

من تا حالا ندیدم کسی دوبار بخواد

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

خودتون درست کردین ؟

به وزنش ربطی نداره مهم قالبه

چون وزن کیکای خونگی معمولا بیشتر درمیاد 

کیکای بیرون خیلی اسفنجی هستن بزرگ دیده نیشن ولی وزنشون زیاد نیس

این تقریبا برا ده نفر

۳ کیلو کیک عزیزم🙄

مهمونات چقدرن؟

واسه ۲۰ نفر خوبه

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
2706