2737
2734
عنوان

فقط خانوما بیان😑

133 بازدید | 15 پست

تکرر ادار دارم و هرسری گلاب به روتون میرم دسشویی یکس دو قطره اس ادرارم زیر دلمم داره درد میگیره کلافه شدم از این موضوع پاهام شکست اینقد رفتم دسشویی کسی تجربه ای داره در این زمینه؟ من دوبار رفتم دکتر انتی بیوتیک داد اون موقع خوب شدم ولی باز بعد یه مدت دوباره میاد سراغم چیکار کنم😩

دینداریت رو به خدا نشون بده برای من انسانیت تو لازمه🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سه ماه پیش  قرص سیپرو فلو کساسین خوردم خوب شدم 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

من دقیقا نمیدونم از چیه 

فقط میگم اگه از عفونت باشه هر چه سریعتر درمانش کن و 3 ماه در میون تحت نظر دکتر باش

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢
دکتر برات تجویز کرد‍؟

بله عزیزم

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706