2733
2734
عنوان

خواهرام اصلابهم زنگ نمیزنن

1052 بازدید | 35 پست

مگه اینکه بخوان پزچیزی زوبدن یاتعریف ازخانواده شوهرکنن زنگ بزنن اونم چجوری بشه مثلامن بامادرم تماس میگیرم گوشی رو میگیرن حرف میزنم وگرنه سال ب سال بهم زنگم نمیزنن قبلاگروه زدم گفتم حتما راحت نیستن دیدم اصلأ حرفی نمیزنن منم متنی چیزی میذاشتم حالشون میپرسیدم انگارنه انگار یه روزطول میکشید جواب بدن امامیدیدم پیاموخوندن وجواب ندادن.بعداینکه مناسبت هم باشه تبریک نمیگن من بزرگترم ازشون اونام بچه نیستن ۲۵سالشونه قبلا زنگ میزدم دیدم انگار نه انگارخیلی نمک نشناسن دیگه زنگ نزدم حالا چند وقت پیش خواهرم پیام داده یه وقت حال مارونپرسی مثلاتوبزرگی بایدحال ماروبپرسی واقعاً چیکارکنم من راهنماییم کنید

چ سردن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو همونقدر ک حالمو میپرسی حالتو میپرسم.

رو نده بهشون.بگو شما کوجیکترید شما باید زنگ بزنید.بگو الان ما بیشتر ب پدرمادر میزنگیم یا اونا بما.مسلمه بچه بیشتر زنگ میزنه  چون کوجیکتره

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738

😐😑نمیدونم من بودم دیگه زنگنمیزدم ومیگفتم عه جاها عوض شده ،عوض اینکه من گله کنم شما گله میکنی ،ابجی جون حالتون رو می پرسیدم وجواب نمیدادید با خودم گفتم وقت وفکرم روبرا مسایل مهمتر بزارم 😒😑

من ۲۴سالمه خواهرام ده سال ازم بزرگترن تقریلا هرروز تو گروه سه نفرمون حرف میزنیم وصمیمی هستیم وا مگه خواهر به خواهرشم میاد پز بده فلان ویزو مادر شوهر یا شوهرشون میگیره عکسمیزازن ولی اینکه پز دادن نیس

بگو همونقدر ک حالمو میپرسی حالتو میپرسم. رو نده بهشون.بگو شما کوجیکترید شما باید زنگ بزنید.بگو الان ...

جمعه پیششون بودم توروم نگاه کرده میگه تودنیات فرق می‌کنه باما باخنده وتمسخر شوهرمم کنارم بود اما متوجه نشد سرش توگوشی بودگفت عقل نداری خنگی و...مگه میشه آدم انقدرب خواهرش توهین کنه همینجوریکاره.؟چون من محل نمیدم دیدم برخوردای زشتی داشتن راهموجداکردم ازشون توروم هرچیزی میگن

اتفاقا دنیا برعکسه؟معمولا کوچیکا حال بزرگارو میپرسن🙄

نه واقعا کوچیک و بزرگ نداره.از یه سنی به بعد همه عقل رس شدن و باید هوای همو داشته باشن.

استارتر اگر خودت دوس داری،بدون توقع بهشون زنگ بزن و بپذیر که ممکنه جبران نکنن.ولی اگر این رابطه‌ی یه طرفه اذیتت مبکنه،تو هم نزن

به نظر من حرف دلتو بزن هرچی احساس میکنی اینطوری سبک میشی . حالا دیگه تصمیم با اونهاست که بخوان روابطتون بهبود پیدا کنه یا نه . از طرفی شاید مشغله زیاد دارند مثلا من خواهرم بچه نداره روزی چند بار با مادرم تماس داره ولی من خودم دوتا بچه کوچیک دارم اصلا تو سرویس بهداشتی هم از دستشون امون ندارم برای همین خیلی کم پیش میاد وقت کنم من زنگ بزنم

2706