2733
2734
عنوان

داغونم نمی‌دونم چه گناهی کردم

282 بازدید | 24 پست

مامان و خواهرم عاشق دعوا و قهر فقط خودشون دوتا تو ی خونن با هم نمبسازن جفتشون مقصرن هیچ کدوم اشتباهشو قبول نمیکنه همدیگه رو اذیت میکنن وقتاییم ک باهم خوبن بابام اذیت می‌کنه بد اخلاقه 

الان مامان و خواهرم سر ی چیز مسخره قهرن من راه دورم همش دلم اونجاست خواهرم جدا شده بچه ندارع دلم براش میسوزه الان می‌گفت آخرش خودمو میکشم و...من قبلا تجربه عزیز از دست دادن داشتم برای همین همیشه خود ب خود و الکی میترسیدم به مامانم زنگ زدم مواظبش باش میگه اتفاقا من خودمم تو فکرشم از جفتشون بدم میاد منو درک نمیکنن مثل بچها میمیونن زندگی منم زهر میشه وقتی قهرن باهم حرف نمیزنن این زنگ میزنه پشت سر اون حرف میزنع اون ب این حرف میزنع 

نگید قطع رابطه ک اصلا نمیتونم ب شدت ب خونوادم وابستم و تحمل قهر ندارم. 

سرم داره میترکه. هر روز هفت صبح مامانم با بابام بلند بلند یا دعوا می‌کنه یا حرف میزنن این بیچارم بیدار میشه هرچقدر تذکر میدی هیچی ب هیچی. 

میترسم یکیشون بلایی سر خودش بیاره اینجام ک خودم زندگیم خوبه شکر خدا روح و روانم پیش اوناس خدا ازشون نگذره. 

فقط خواستم درد دل کنم لطفاً زخم زبون نزنید یا اگه چرت و...بود بدون توهین برید بیرون

شوهرمم می‌فهمه قهرن اینقد خجالت میکشم کلا سه نفرن همیشه باهم قهرن 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قطع ارتباط  ولی تو نه  اون سه تا با هم

باهم تو ی خونن مگه میشه 

هرچند نود درصد وقتا باهم حرف نمیزنن 

نزار شوهرت بفهمه خونه خودتون اختلاف هس بعدشم نزار هیچ اثری بزاره تو خونه خودت این دعواها، انشالا قدر همو بدونن

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
خواهرت فقط بره دنبال کاری تا بتونه مستقل شه  اکثرا بعد طلاق توخونه ها همینه ،سختگیری بیشتر میش ...

شاغلع 

ولی اطراف ما تا دلت بخواد دهن مفت هست 

تنهاییم نمیشه زندگی کنه 

2738
باهم تو ی خونن مگه میشه  هرچند نود درصد وقتا باهم حرف نمیزنن

خواهرت شغل پیدا کنه بره یه جا برا خودش زندگی کنه 

پدر مادرتم که خدا ب مادرت صبر بده جدا شن دیگه تو دو تا خونه جدا بمونن

چرا خواهرت جدا زندگی نمیکنه

اینجا راحت میگن جدا بشه نمی‌دونم شاید طرف ما بد میدونن جدا زندگی کردن مخصوصا زن تنها رو 

اصلا نمیشه هر روز ی حرف در میاد براش مطمعنم 

اینجا راحت میگن جدا بشه نمی‌دونم شاید طرف ما بد میدونن جدا زندگی کردن مخصوصا زن تنها رو  اصلا ...

خوب یه جا نزدیک مادرت اینا بگیره که تنها تنهایم نباشه حداقلش اینه دعواهاشون کمتره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
شاغلع  ولی اطراف ما تا دلت بخواد دهن مفت هست  تنهاییم نمیشه زندگی کنه

در دروازه رو میشه بست ولی دهن مردمو نه 

مردم اگه خیلی عاقل بودن زندگی خودشونو بهتر میکردن و اگه زندگیشون بهتر بود دنبال فضولی تو مسائل شخصی این و اون نبودن شما باید هر کاری ک ب نظرتون درسته انجام بدید 

ولی نمیگم که کلا هرکاری دلتون خواست بکنید منظورم اینه که منطق حرف اولو میزنه دوم شرافت سوم نیاز 

سخته واقعا حق داری سعی کن  خودتو کمتر درگیر مسائلشون کنی

سرم داره میترکخ اعصابم خورد میشه سر شوهرم خالی میکنم 

صبخ رفته بود بیرون مامانم پنجاه بار به من زنگ زده کجاس کی میاد و...

به هرکدومم میگم همدیگه رو درک کنید جبهه میگیره میگه خودمو میکشم میترسم واقعا بکنه 

به خودش گفتم ب درک بخدا اعصاب برام نمونده

ای خدا منم همین الان از مامانمو کاراش تاپیک زدم

سرم داره منفجر میشه 

دو روزه زندگی منم جهنمه

2706