2752
2734
حتما بگیر   دوس داری  عینکو؟

آخه بهم نمیاد ولی چاره ای ندارم 

یکی از دوستام عمل کرده اگه بشه صبر می کنم عمل کنم

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاحالا عینک داشتی؟

یه مدت دکتر گفته بود بزنم 

۲۵ صدم بود گفت بزن زیاد تر نشه 

بعد دیگه گفت نیازی نیست منم برداشتم ولی شماره چشمم رفته بالا برای دانشگاه هم که مجازی شد دیگه بدتر شد

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
2731
دوس داری عینکی بشی هنوز؟  خاله و داداش عمل کردن ؟عینکاشونو چی کردن؟

من خب الاااان نه چون بهم نمیادش عینک..

ولی خالم عمل کرد بعد ۱۰ سال برگشت..

داداشمم هنو عینکیه مامانمم همینطور ابجیمم همینطور

الان عینکو داری ؟عکسشو بفرس

نه نمی دونم کجاست 💔

من خب الاااان نه چون بهم نمیادش عینک.. ولی خالم عمل کرد بعد ۱۰ سال برگشت.. داداشمم هنو عینکیه ماما ...

کلادهمه عینکین    گفتم عینکاشونو اگه نمی خوان  بزارن فروش 

کلادهمه عینکین    گفتم عینکاشونو اگه نمی خوان  بزارن فروش

😂😂اره همه که نه چند نفری توشون عینکی نیستیم به دوساعت عینک نمیزارن سردرد شدید میگیرن..

کی بیشتر عینک میزنه ؟

داداشم... خالم... پسر خالم... مامانم آبجیمم.. کلا یه روز نمیزنن کلی پشیمون میشن میگن عادت کردیم نزنیم سردرد میگیریم وقتی عینک میزنن میگن آخیییش به این میگن زندگی تازه رنگشد دیدیم😂😂😑

چطور شد که شما سالم  در رفتین؟

خندم گرفت😃😄😑

خب من یه آجی دارم با سه تا داداش..

بابام چشاش ضعیف شد.. مامانم همینطور داداش بزرگم هم همینطور و داداش کوچیکم کوچیکه ولی عینک نمیزنه.. و آبجیمم چند سالیه عینکیه ...

من و داداش وسطیم خداروشکر سالمه چشامون.. ولی خب میگم که واسه تخته کلاس زوم میکنم نمیدونم عادته یا چشام... 

دیگه ماهم خدا خواست سالم در رفتیم😂😄شما هم اگه جوون باشین در حد ۲۵ ۲۸ خیلی بهتون میادش عینک دییدم☺داداشم ۲۸ سالشه بهش میاد پسر خالمم ۲۵ باز بهش میاد.. کلا عینک خیلی خوشگله فقط بستگی به فرم انتخابیتونه