2733
2734
عنوان

چیکار کنم بعد پریودم ارتباط با خدا قطع نشه🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 28 پست
نه شما چی؟ برا من گاهی اصلا درد ندارم گاهی هم دردش از چند روز قبل شروع میشه

من متاهلم

مجردیمم همینطور بود

دیگه مجردی و رابطه نداری از چی میترسی

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
میشه واقعا؟؟ خب تا جایی که به من یاد داده بودن نباید خوند ک

ن میشه خوند فقد دست نزن به صفحاتش

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن میشه خوند فقد دست نزن به صفحاتش

مرررسی❤️👍🏻دیگه باید ارادمو انجام بدم از این به بعد

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
2731
از بیماری  شما هم تو مجردی یه هفته ده روز قبل از پریودی دردش شروع میشه؟

دقیقا یادم نیست ولی انگار میشد ولی توی متاهلی اوایل خیلیییی درد میگرفت الان خیلی کم

2738
نه من تو تلویزیون دیدم گفت گناه نباید قرآن خوند بالاخره دستت به قرآن که میخوره  به جاش صلوات و ...

ای بابا نمیدونم حرف کیو قبول داشته باشم واقعاااا

ارتباطت با خدا مگه اینقدر شله که پریود میشی قطع میشه  بیخیال بابا

😐😐😐

پستتو حذف کن از تاپیک اخرم لطفااا

واااا کدوم تاپیک؟؟؟