2737
2734
عنوان

کدوم پارک ابی بهتره؟

5234 بازدید | 25 پست

چهارتان

موج های ابی

موج های خروشان

ایرانیان

پارک ساحلی افتاب

بنظرتون کدومش بهتره؟

من متاهلم همیشه فکر میکنن مجردم بخام برم بگن مجردی نمیتونی یسری سرسره هارو بری اعصابم نمیکشه ها :|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موج های خروشان من یک سال یا دو سال پیش رفتم توی چند تا از سرسره هاش گیر کردم همون وسط با صلوات نجات پیدا کردم یارو از پشت با پا اومد تو گردنم😂یبار هم نه چند جا گیر کردم😂نزدیک بوذ سکته کنم خیلی وحشتنام بود توی سرسره ها خیلی تاریک بود منم دقیقا وسط بودم سرسره هم موج داشت نه میشد بری عقب نه جلو چون من دقیقا وسط اون موج بودم داشتم خفه میشدم😂

حالا انتخاب با خودته شاید الان درست شده و شاید واسه تو پیش نیاد

من رفتم مجردم هستم چه ربطی داشت الان؟😐

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2738
من رفتم مجردم هستم چه ربطی داشت الان؟😐

پرده بکارت و فشار اب قبلا رفتم پارک ابی کرج نذاشتن برم بخاطر این دلیل مادرم اومد گفت بابا این متاهله ولش کنید 

پرده بکارت و فشار اب قبلا رفتم پارک ابی کرج نذاشتن برم بخاطر این دلیل مادرم اومد گفت بابا این متاهله ...

اره یه سرسره خیلی بزرگ هست که زرده توی موج های خروشان شیبش زیاده با سرعت میای پایین از شدت فشار نفس ادم بند میاد بلانسبت شورت ادم 2 متر میره تو باسنش بعد باید درش بیاری😂

2706