2733
2739

مرکز بهداشت بم پیام داد آزمایشاتو بیار مراقبت

گفتم چه آزمایشهایی

گفت آزمایشهای مربوط به ۲۴ تا۳۴ هفتگی🤔

میشه دقیق بگین منظور چه آزمایشهاییه؟

)دکترم میرم خیالتون راحت)

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا تست گلوکوز و ادرار اگه نرفتی

زمانش هم هفته ۲۴ تا ۲۷

از ۲۸ بگذره دیره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
معمولا تست گلوکوز و ادرار اگه نرفتی زمانش هم هفته ۲۴ تا ۲۷ از ۲۸ بگذره دیره

یه دور قبل از بارداری رفتم یه دور هفته ۷ و ۸

تست گلوگز بایدبری برای منم نوشته ولی هنوز موقعش نیست وفکرکن یه سنوگرافی واسه هفته۳۰تا۳۵ واسه وزن

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
2738
بزن گوگل ولی فکر کنم تست تحمل گلوکز و غربالگری مرحله دوم باید میبردی

غربالگرب دومو قبلا بردم

یه دور قبل از بارداری رفتم یه دور هفته ۷ و ۸

اونا که آزمایش معمولی و چکاپ

این اول ناشتا میگیرن، بعد محلول قندی میدن بخوری، یه ساعت و دوساعت بعدش دوباره خون میگیرن

سه مرحله

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️