2733
2739
عنوان

بتا۱۰۰۰۰ ده هزاروضربان قلب ۱۷۶جنسیت چی میتونه باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 61 پست
اره میگن به علائم نباید توجه کرد ولی گفتن ۱۵۰ به بالا دختره منم هی دارم خودمو امیدوار میکنم که دختره

انشالله ک دخملی ناز سالمه😍😍💟💕💞💓💗💖👧

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این حرفا چیه خدارو شکر عاقل هستید چون وختر و پسر نداره‌.خدا کنه فقط سالم باشه وصالح .و کسای رو ...

ان شالله خدا به هرکی نداره بده منم آرزوم اول سلامتیشه پسرداشتیم گفتم این دختربشه جمع خانوادگیمون کامل شه

2728
یعنی میشه دعا کنید دخترباشه پسر دارم سر پسرمم دوست داشتم دخترباشه سونو گفت پسره تا چند روز ناراحت بو ...

هیچ وقت چیزی زوری نخواه از خدا بهت میده اما خیرش نمیده بگو خدایا هرچی صلاحمه بشه راضی به رضای تو 

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
2738
آره ولی میگن دل خوش نکنم خودمو خیلیام ۱۷۰ بوده پسرشده

تو اوایلی ک قلب جنین تشکیل میشه اگه بیشتر باشه ک دختره،بعد چند وقت اره شاید ضربان قلبش بیشتر بشه،مهم هفته های اول تشکیل شدن قلبشه

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
هیچ وقت چیزی زوری نخواه از خدا بهت میده اما خیرش نمیده بگو خدایا هرچی صلاحمه بشه راضی به رضای تو&nbs ...

اره واقعا مخصوصا اولش که نمیخاستم آخه ناخاسته بود انقدر گریه کردم چقدر دارو گیاهی خورده بودم پریود شم ولی تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته ان شالله تنش سالم باشه صالح باشه 

2706